دانشجوی بسیجی در برابر تروریسم اقتصادی غرب قد علم می‌کند

در پیام رئیس سازمان بسیج مستضعفین آمده است: بازنمایی ۱۶ آذر مملو از عملکرد فاسد و مکانیزم سیاسی عقب افتاده و ضد بشری سردمداران زورگوی آمریکایی است که از گذشته تا به حال فقط مدعی دروغین حقوق بشر بوده اند.

دانشجوی بسیجی در برابر تروریسم اقتصادی غرب قد علم می‌کند به گزارش حوزه دفاعی امنیتی گروه سیاسی باشگاه خبرنگاران جوان ، سردار غلامحسین غیب پرور رییس سازمان بسیج مستضعفین به مناسبت فرارسیدن یوم الله ۱۶ آذر و روز دانشجو پیامی صادر کرد.

متن این پیام به شرح زیر است:

«هر صفحه‌ای که از تاریخ پر افتخار انقلاب رقم می‌خورد نسل فرهیخته و دانشجوی بیدار جوان و مومن و انقلابی با در ک. و تحلیل سیاسی خود بیش ار پیش با اندیشه‌های شوم و ضد انسانی نظام سلطه علیه ملت بسیجی ایران اسلامی آشنا می‌شوند.

باز نمایی ۱۶ آذر مملو از عملکرد فاسد و مکانیزم سیاسی عقب افتاده و ضد بشری سردمداران زورگوی آمریکایی است که از گذشته تا به حال فقط مدعی دروغین حقوق بشر، دموکراسی و جنبش‌های مدنی بوده و اکنون به تعبیر رهبر فرزانه انقلاب از اینکه ایران اسلامی به طرفشان نمی‌رود زنجیر می‌جوند.

ضمن گرامیداشت یاد ونام شهدای عزیز دانشجو و تهنیت این روز تاریخی، یقین واثق داریم دانشجوی بسیجی ایران اسلامی و سراسر گیتی با مرجعیت علمی و تولید علم دینی و بومی خواهند توانست در مقابله با تروریسم اقتصادی ایادی مستکبر قد علم کرده، تحریم‌های جنایتکارانه را دور بزند و با سختی‌ها مقابله کند.

آنچه که چراغ راه همه دانشجویان بصیر انقلابی است تاسی به فرامین ناخدای بصیر کشتی انقلاب حضرت امام خامنه‌ای (مدظله العالی) است که آرمانگرایی، صدق و صفا و خلوص، رهایی از وابستگی‌های گوناگون حزبی و سیاسی، ظلم ستیزی و استکبار ستیزی و منطق و بینش صحیح را توشه راه خوانده اند و بر تجهیز به آن‌ها تاکید فرموده اند.»