یک فعال دانشجویی: شفافیت حلقه گمشده سیستم اداری کشور است

نماینده بسیج دانشجویی دانشگاه شریف شفافیت را حلقه گمشده سیستم اداری کشور دانست.

یک فعال دانشجویی: شفافیت حلقه گمشده سیستم اداری کشور است

- اخبار سیاسی -

به گزارش خبرنگار گروه دانشگاه خبرگزاری تسنیم ، پویا سلیمانی، نماینده بسیج دانشجویی دانشگاه صنعتی شریف، صبح امروز (جمعه 16 آذر) طی سخنانی به مناسبت روز دانشجو در پیش خطبه‌های نمازجمعه تهران گفت: امروز شاهد مشکلات کارگران و معلمان؛ این قشرهای زحمتکش‌های هستیم اما جنبش دانشجویی به دلیل اینکه از بطن مردم به وجود آمده است، پیگیری مطالبات آنها را جز اهداف خود می‌داند.

بیانیه تشکل‌های انقلابی: پیام 65ساله جنبش دانشجویی ذلت ناپذیری ملت ایران است

وی با بیان اینکه با اهمال مدیران خصوصی‌سازی و برخی از مسئولان در چند وقت اخیر مشکلاتی برای کارگران شرکت "نیشکر هفت تپه" ایجاد شد، ادامه داد:کارگران صاحبان اصلی انقلاب هستند و جنبش دانشجویی تا زمان احقاق حقوق آنها از پای نخواهد نشست.

نماینده بسیج دانشجویی دانشگاه شریف با تاکید بر اینکه ریشه برخی از مشکلات اقتصادی کشور بانک‌ها و مدیران ناکارآمدی هستند که با انقلاب اسلامی ارتباطی ندارند، تصریح کرد: باید هرچه سریع‌تر ریشه مشکلات اقتصادی به مردم معرفی و اعلام شود، جریانی که 30 سال است نبض اقتصادی کشور را در دست گرفته، حاضر به پاسخگویی نیست و به صورت چراغ خاموش در حال باز تولید و جذب نخبگان در دانشگاه‌ها است، چه کسانی هستند.

سلیمانی با بیان اینکه عملکرد و سیاست‌های اقتصادی رئیس کل سابق بانک مرکزی باعث ایجاد سلطان سکه و تحقیر پول ملی کشورمان شد، عنوان کرد: مکتب نیاوران در حال بلعیدن انقلاب اسلامی است.

وی با تاکید بر اینکه شفافیت حلقه گمشده سیستم اداری کشور است، گفت: صاحبان قدرت، زر و زور در مقابل شفافیت ایستادند و نمی‌گذارند این اتفاق در کشور رخ دهد.

عضو بسیج دانشجویی دانشگاه صنعتی شریف عنوان کرد: شفافیت باید از مجلس آغاز شود. اگر این اتفاق رخ دهد قطعا برخی از مشکلات کشور حل می‌شود.

این خبر تکمیل می شود....

انتهای پیام/