مولوی عبدالحمید حادثه تروریستی چابهار را محکوم کرد

زاهدان- ایرنا- مولوی عبدالحمید اسماعیل زهی مدیر حوزه علمیه دارالعلوم اهل سنت زاهدان در پی حادثه تروریستی مزدوران استکبار در ستاد انتظامی چابهار در پیامی ضمن ابراز همدردی با خانواده شهدای این حادثه این اقدام تروریستی را محکوم کرد.

به گزارش ایرنا امام جمعه مسجد مکی اهل سنت زاهدان در این پیام که نسخه ای از آن پنجشنبه شب به ایرنا رسیده، آمده است: حادثه انفجاری که در مقر فرماندهی انتظامی چابهار رخ داد و منجر به شهادت و مصدومیت شماری از عزیزان نیروی انتظامی و مردم عادی شد بسیار تاسف بار و ناگوار بود.
این پیام می افزاید: اینجانب بارها تاکید کرده ام و اکنون نیز تاکید می کنم که ایجاد هرگونه ناامنی در کشور و استان از سوی هر فرد و گروهی که باشد هرگز به نفع مردم منطقه نیست بلکه دشمنان ملت و فرصت طلبانی که دنبال سوء استفاده هستند را به خواسته هایشان می رساند.
مولوی اسماعیل زهی در این پیام ضمن محکوم کردن این اقدام تروریستی، برای شهدا علو درجات و برای مصدومان شفای عاجل از بارگاه الهی درخواست کرده است.
در عملیات تروریستی حمله به مقر انتظامی چابهار با خودروی بمب گذاری شده امروز /پنجشنبه/ یک تروریست به هلاکت رسید و 2 نفر از ماموران انتظامی شهید و 43 نفر از نیروهای انتظامی و مردم عادی زخمی شدند.