مشهد به پایگاه معرفتی جوانان کشور تبدیل می شود

مشهد به پایگاه معرفتی جوانان کشور تبدیل می شود

مشهد- مدیرعامل موسسه جوانان آستان قدس رضوی گفت: تلاش می کنیم با ایجاد زیر ساخت های لازم مشهد را به پایگاه معرفتی جوانان کشور تبدیل کنیم.

به گزارش خبرنگار مهر ، مجتبی مختاری صبح جمعه در مراسم افتتاح مجتمع دانشجویی امام رضا(ع) مشهد اظهارکرد: تلاش می کنیم  با ایجاد زیرساخت های لازم، مشهد به پایگاه معرفتی برای جوانان و نوجوانان سراسر کشور تبدیل شود.

وی افزود: تبدیل مشهد به پایگاه معرفتی کشور نیازمند زیرساخت های سخت افزاری و نرم افزاری است که در این دو بخش، تولیدات بسیار خوبی در موسسه جوانان آستان قدس رضوی رقم خورده است.

مدیرعامل موسسه جوانان آستان قدس رضوی بیان کرد: در این راستا اولین باغ تشریفاتی آستان قدس رضوی تحت عنوان باغ اردوگاه بیلدر آماده سازی شد و در اختیار جوانان قرار گرفت.

مختاری تصریح کرد: طی دو سال گذشته ۵۰ هزار جوان در اردوگاه باغ بیلدر حضور یافته اند و مجموعه اقامتی موسسه جوانان آستان قدس رضوی دومین فضایی است که با ظرفیت ۱۲ هزار نفری، برای میزبانی از جوانان سراسر کشور آماده سازی شده است.

مدیرعامل موسسه جوانان آستان قدس رضوی با اشاره به آغاز بهره برداری از مجتمع دانشجویی امام رضا(ع) گفت: برآورد مالی این پروژه مربوط به بهمن سال ۹۶ بود، اما با همان برآورد طی دو ماه اخیر این پروژه آماده سازی شد.

مختاری گفت: هم اکنون امکان میزبانی روزانه هزار نفر در اردوگاه های آستان قدس رضوی فراهم شده است که این رقم با بهره برداری از فاز توسعه ای باغ بیلدر و باغ بیرم آباد کرمان به دو هزار نفر می رسد.