خشونت‌ورزان و مرگ‌طلبان به زودی تاوان سختی خواهند پرداخت

ایلنا: سخنگوی وزارت امور خارجه ضمن محکوم کردن حادثه تروریستی امروز در چابهار این حادثه را به مردم ایران به ویژه خانواده شهدای حادثه تروریستی امروز تسلیت گفت.

سخنگوی وزارت امور خارجه:

خشونت‌ورزان و مرگ‌طلبان به زودی تاوان سختی خواهند پرداخت

سخنگوی وزارت امور خارجه ضمن محکوم کردن حادثه تروریستی امروز در چابهار این حادثه را به مردم ایران به ویژه خانواده شهدای حادثه تروریستی امروز تسلیت گفت.

به گزارش ایلنا، بهرام قاسمی سخنگوی وزارت امور خارجه ضمن محکوم کردن حادثه تروریستی امروز در چابهار که به شهادت و مجروح شدن جمعی از هموطنان بی گناه انجامید، آن را به مردم ایران به ویژه خانواده شهدای حادثه تروریستی امروز تسلیت گفت و برای مجروحان این عملیات ناجوانمردانه آرزوی شفای عاجل کرد.

وی افزود: تروریست‌های رشدیافته در دامان برخی کشورها و کانون‌‌‌های مروج خشونت و افراط‌‌‌‌‌گرایی در منطقه، امروز دست به عملیات شرورانه و ضدبشری دیگری در منطقه اقتصادی چابهار زدند تا با القای ناامنی بر توسعه اقتصادی که با همکاری کشورهای منطقه در جریان است و در جهت رونق اقتصادی و ثبات و امنیت در مرزهای شرقی کشور تلاش می‌‌‌‌کنند، لطمه وارد کند.

سخنگوی وزارت امور خارجه ادامه داد: قطعا خشونت‌‌‌ورزان و مرگ‌‌‌طلبان تحت فرمان کانون‌‌‌‌های شناخته‌‌شده، در هر جا که باشند به زودی تاوان سختی برای ارتکاب این جنایت خواهند پرداخت.