برقراری شرایط عادی در شهر چابهار / حال مجروحان خوب است؛ همه آنها مرخص شده‌اند؛ تنها یک نفر در حال عمل جراحی است

سرپرست فرمانداری چابهار گفت: از آن چند نفری که مجروح شده بودند همه مرخص شدند و فقط یک نفر در حال عمل جراحی است، که حال او خوب است. جرم آن کودک یا عابر پیاده‌ای که دچار حادثه می‌شود، چیست؟ جرم او این است که روی پای خود ایستاده و از ۴۰ سال است که از نظام خود و مظلومین جهان دفاع می‌کند.

برقراری شرایط عادی در شهر چابهار / حال مجروحان خوب است؛ همه مرخص شده اند و فقط یک نفر در حال عمل جراحی است

به گفته سرپرست فرمانداری چابهار، شرایط شهر چابهار به حالت عادی بازگشته است.

به گزارش «انتخاب»، رحمدل بامری گفت: هم‌اکنون «شرایط عادی در حوزه‌ شهر برقرار است و همه دارند به کار و زندگی‌شان ادامه می‌دهند.

او در پاسخ به این سوال که آیا تاکنون هیچ گروه تروریستی مسئولیت این اقدام را به عهده گرفته است؟ گفت: تا الآن چیزی را اعلام نکردند، اما آن‌چه که مسلم است این است که قطعا گروه‌های تروریستی وابسته به نظام سلطه این کار انجام داده‌اند. همان گروه‌های زبون و ذلیلی که از همه جا درمانده‌اند و نمی‌تواند رو در روی نظام اسلامی تاب بیاورند.

سرپرست فرمانداری چابهار همچنین گفت: از آن چند نفری که مجروح شده بودند همه مرخص شدند و فقط یک نفر در حال عمل جراحی است، که حال او خوب است. جرم آن کودک یا عابر پیاده‌ای که دچار حادثه می‌شود، چیست؟ جرم او این است که روی پای خود ایستاده و از ۴۰ سال است که از نظام خود و مظلومین جهان دفاع می‌کند.

او همچنین اقدام تروریستی امروز را بزدلانه و فاقد هرگونه ارزش نظامی دانست.

گفتنی است در گزارش‌های منتشرشده مشخص شده است که یک ستواندوم و یک سرباز وظیفه نیروی انتظامی در این حادثه تروریستی شهید شده اند. راننده این خودرو نیز در اثر انفجار کشته شده.

رئیس اداره بهداشت و درمان چابهار هم گفته است که بیست و هفت نفر در این انفجار زخمی شده‌اند که حال یکی از آنان وخیم است. وی گفته تعدادی غیرنظامی از جمله زن و کودک در میان زخمی شدگان هستند.

لینک کوتاه

خبرهای مرتبط

تصاویر : محل وقوع حادثه تروریستی چابهار

آمار مجروحان حادثه تروریستی چابهار

عامل حادثه تروریستی چابهار کشته شد

اولین تصاویر از محل حمله تروریستی چابهار

فیلمی از خرابی‌های حادثه تروریستی چابهار

ویدیو / توضیح معاون استاندار سیستان و بلوچستان درباره حادثه تروریستی چابهار: ۲ نفر شهید شدند

ویدیو / دود انفجار تروریستی در چابهار

فیلمی از لحظات پس از انفجار خودرو بمب گذاری شده در چابهار

گروهک تروریستی "انصارالفرقان" مسئولیت حادثه تروریستی چابهار را به عهده گرفت

عکس/ انفجار مهیب در چابهار

حادثه تروریستی در چابهار / فرماندار: عامل انتحاری در یک وانت نیسان قصد ورود به فرماندهی انتظامی را داشت که موفق نشد؛ او در ورودی مقر فرماندهی مواد را منفجر کرد / شهادت ۳ نفر تاکنون؛ مجروحان حادثه از کاسبان و عابران بودند / عامل انتحاری کشته شد / «انصار الفرقان» مسئولیت حمله تروریستی را بر عهده گرفت +فیلم و عکس