نوبت بعدی که از منطقه برگشتم اگه اینجا دیدمت، خودم می‌کشمت

وقتی حسابی قانع و شیرفهمم کرد، لبخندی زد و گفت: نوبت بعدی که از منطقه برگشتم اگه اینجا دیدمت، خودم می‌کشمت!

خبرگزاری میزان- وقتی حسابی قانع و شیرفهمم کرد، لبخندی زد و گفت: نوبت بعدی که از منطقه برگشتم اگه اینجا دیدمت، خودم می‌کشمت!

نوبت بعدی که از منطقه برگشتم اگه اینجا دیدمت، خودم می‌کشمت به گزارش گروه سیاسی خبرگزاری میزان، پاسدار شهید «براتعلی داودی» در ۱۳۳۷ در مشهد مقدس در خانواده‌ای محروم متولد شد و در نهایت در ۲۸ فروردین ۱۳۶۲ در پیرانشهر بر اثر آسیب‌دیدگی شدید و قطع یک دست و دو پا به شهادت رسید. خبرگزاری میزان بُرش‌هایی از زندگی این قهرمان کشورمان را که در کتاب «ماشال» گردآوری شده است، منتشر می‌کند.

خودم می‌کشتمت!

شخصیت مرکب و شگفتی داشت. اکثر وقت‌ها در حال شوخی کردن بود و خنده از لبش نمی افتاد. ولی ابهت و هیبت خاص و بی وصفی میان بچه‌ها داشت. آن قدر که هرگز حرفش روی زمین نمی ماند. چون علاوه بر آن شخصیت عجیب، می‌دانست با هر کسی با چه سبک و سیاقی حرف بزند.

با من که روحیه‌ لوتی گری و داش مشتی داشتم همان طور مثل خودم حرف می زد. از جنگ و مسئولیت ما و حضور در جبهه‌ها صحبت می کرد. من هم از ترس مرگ و ناکار شدن بهش می‌گفتم. وقتی حسابی قانع و شیرفهمم کرد، لبخندی زد و گفت: نوبت بعدی که از منطقه برگشتم اگه اینجا دیدمت، خودم می‌کشمت!