دوران شعار دادن و ترساندن دیگر کشور‌ها به پایان رسیده است

مشاور رئیس مجلس با بیان اینکه دوران شعار دادن و ترساندن دیگر کشور‌ها به پایان رسیده است گفت: ایران در چارچوب قوانین بین‌المللی، در جهت تقویت بنیه دفاعی خود آن هم بر پایه اراده و دکترین ملی خود گام برمی‌دارد.

خبرگزاری میزان- مشاور رئیس مجلس با بیان اینکه دوران شعار دادن و ترساندن دیگر کشور‌ها به پایان رسیده است گفت: ایران در چارچوب قوانین بین‌المللی، در جهت تقویت بنیه دفاعی خود آن هم بر پایه اراده و دکترین ملی خود گام برمی‌دارد.

حقیقت پور در گفتگو با میزان منصور حقیقت‌پور در گفت‌وگو با خبرنگار گروه سیاسی خبرگزاری میزان، با اشاره به جنجال اخیر نتانیاهو علیه آزمایش موشکی صلح آمیز و دفاعی ایران، گفت: اقدامات نتانیاهو بیشتر برای ایجاد جو ایران هراسی است.


وی ادامه داد: دیگر دوران شعار دادن و ترساندن دیگر کشور‌ها به پایان رسیده است.


حقیقت پور اضافه کرد: عربستان نیز در حال ایران هراسی بود اما جریان قتل خاشقجی، پرده از چهره این عنصر پلید سعودی برداشت و مردم فهمیدند دولتی که با شهروند خود چنین اقدامی کند، مشخص است با مردم سایر کشور‌های دنیا چه می‌کند.


مشاور رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: در سال‌های اخیر شاهد برخورد عربستان در موضوعات منطقه‌ای نیز هستیم، آنها نبرد بی رحمانه‌ای را از سه سال پیش، علیه مردم مظلوم یمن آغاز کرده‌اند و اقداماتشان بزرگترین جنایت جنگ در یک قرن اخیر محسوب می‌شود.


وی اضافه کرد: ایران در چارچوب قوانین بین‌المللی، در جهت تقویت بنیه دفاعی خود آن هم بر پایه اراده و دکترین ملی خود گام برمی‌دارد و نتانیاهو هرچقدر دلش می‌خواهد برای ایران هراسی سفر کند.