بیانیه‌ی مولوی عبدالحمید درباره‌ی حادثه تروریستی چابهار

مولوی عبدالحمید با صدور بیانیه ای حادثه تروریستی چابهار را محکوم کرد. به گزارش مهر در این پیام آمده است: حادثه ای که امروز در مقر فرماندهی انتظامی شهرستان چابهار رخ داد و منجر به شهادت و مصدومیت شماری از عزیزان نیروی انتظامی و مردم عادی گردید، بسیار تأسف‌بار و ناگوار بود. مولوی عبدالحمید اسماعیل … نوشته بیانیه‌ی مولوی عبدالحمید درباره‌ی حادثه تروریستی چابهار اولین بار در انصاف نیوز پدیدار شد.

مولوی عبدالحمید

مولوی عبدالحمید با صدور بیانیه ای حادثه تروریستی چابهار را محکوم کرد.

به گزارش مهر در این پیام آمده است: حادثه ای که امروز در مقر فرماندهی انتظامی شهرستان چابهار رخ داد و منجر به شهادت و مصدومیت شماری از عزیزان نیروی انتظامی و مردم عادی گردید، بسیار تأسف‌بار و ناگوار بود.

مولوی عبدالحمید اسماعیل زهی در این بیانیه اظهار داشت: بنده بارها تاکید کرده‌ام و اکنون نیز تاکید می‌کنم که ایجاد هرگونه ناامنی در کشور و استان از سوی هر فرد یا گروهی که باشد، هرگز به نفع مردم منطقه نیست، بلکه دشمنان ملت و فرصت‌طلبانی که دنبال سوءاستفاده هستند را به خواسته‌هایشان می‌رساند.

این بیانیه می افزاید: بنده ضمن محکوم کردن این اقدام تروریستی، برای شهدای این حادثه علو درجات و برای مصدومین شفای عاجل را از بارگاه الهی مسئلت دارم.

لینک کوتاه شده: http://www.ensafnews.com/3TjXc