آخرین آمار شهدا و مجروحان حادثه تروریستی چابهار

سرپرست فرمانداری شهرستان چابهار گفت: پیرو حادثه تروریستی امروز چابهار، دو نفر از نیرو‌های جان بر کف انتظامی - یک درجه‌دار و یک سرباز - جان خود را از دست دادند و تعدادی از مردم و شهروندانی که ساکن آن خیابان بوده‌اند نیز متاسفانه مجروح می‌شوند.

خبرگزاری میزان- سرپرست فرمانداری شهرستان چابهار گفت: پیرو حادثه تروریستی امروز چابهار، دو نفر از نیرو‌های جان بر کف انتظامی - یک درجه‌دار و یک سرباز - جان خود را از دست دادند و تعدادی از مردم و شهروندانی که ساکن آن خیابان بوده‌اند نیز متاسفانه مجروح می‌شوند.

آخرین آمار شهدا و مجروحان حادثه تروریستی چابهار به گزارش گروه سیاسی خبرگزاری میزان، «رحمدل بامری» ظهر امروز با اشاره به آخرین وضعیت حادثه تروریستی چابهار بیان کرد: امروز یک عامل انتحاری حدود ساعت ۹ و ۵۵ دقیقه با یک خودروی سایپا که حامل مواد منفجره بود قصد ورود به مقر انتظامی شهرستان چابهار را داشت که خوشبختانه با عکس‌العمل به موقع نیرو‌های جان بر کف نیروی انتظامی مواجه می‌شود و لذا در حین حرکت و در نزدیکی مقر مواد را منفجر می‌کند.

وی ادامه داد: براثر این انفجار دو نفر از نیرو‌های جان بر کف انتظامی، جان خود را از دست دادند و یک درجه‌دار و یک سرباز بودند و تعدادی از مردم و شهروندانی که ساکن ان خیابان بوده‌اند نیز متاسفانه مجروح می‌شوند.

سرپرست فرمانداری شهرستان چابهار عنوان کرد: مصدومان این حادثه تروریستی به سرعت به مراکز درمانی منتقل شدند و تحت مداوا قرار گرفتند و خوشبختانه تاکنون افرادی که بستری شده بودند بهبود یافته و مرخص شده‌اند و یک نفر در حال عمل جراحی است که حال او نیز الحمدالله مناسب است.

بامری یادآور شد: متاسفانه دشمن کوردل ما وقتی نمی‌تواند مقابله نظامی را تاب بیاورد دست به اقدامات بزدلانه که هیچ ارزش نظامی‌ای نیز ندارد، می‌زند. آن‌ها دنبال این هستند که بین صفوف مستحکم نظام و مردم فاصله بیاندازند که انشاالله این آرزو را همچنان به گور خواهند برد.

وی تاکید کرد: چنین اقداماتی باعث ایجاد انسجام، همدلی در اهداف مقدس جمهوری اسلامی و نیز ولایت‌پذیری بیشتر مردم ما می‌شود. دشمن بداند ایران پشت سر ولایت فقیه با تمام وجود ایستاده است؛ رو به پیشرفت است.

سرپرست فرمانداری شهرستان چابهار یادآور شد: چابهار مرکز توسعه جنوب شرق کشور و تنها بندر جنوب اقیانوسیه است که هم مورد نظر مقام معظم رهبری و دولتمردان است، انشاالله شاهد پیشرفت گسترده‌تر آن خواهیم بود و شرایط عادی در حوزه شهر برقرار است و کاستی‌ای وجود ندارد.

بامری تاکید کرد: نیرو‌های امنیتی و انتظامی اوضاع شهر را در کنترل دارند. قطعا گروهک‌های تروریستی وابسته به نظام سلطه، این جیره‌خواران و سرسپردگان که از همه جا درمانده شده‌اند و نمی‌توانند رودرروی نظام و مردم بایستند، با چنین حملاتی صف‌های مستحکم مردم را مورد هجوم قرار می‌دهند.

وی با بیان اینکه آن عابر پیاده‌ای که در حال گذر از خیابان است، چه گناهی دارد، افزود: جرمش این است که روی پای خود ایستاده و ۴۰ سال است که از خود و مظلومین عالم دفاع می‌کند. این افراد (تروریست‌ها) تنها دشمنانی سرسپرده هستند.