نیروهای جدید وارد جبهه ایستادگی می‌شوند/ باید در تاکتیک‌ها نوگرایی داشته باشیم

نیروهای جدید وارد جبهه ایستادگی می‌شوند

دبیر سیاسی جبهه ایستادگی از کادرسازی جدید در جبهه متبوعش خبر داد و گفت: ما در جبهه به دنبال آن هستیم که کادرهای جدید و تازه نفس وارد کنیم.

حسین کنعانی مقدم دبیر سیاسی جبهه ایستادگی در گفتگو با خبرنگار مهر ، در پاسخ به این سوال که آیا اصولگرایان در عرصه سیاسی با سازوکار و آرایش جدید وارد عرصه خواهند شد؟ گفت: جوان گرایی به عنوان یک اصل در بدنه اصولگرایی محسوب می شود و باید قبول کنیم تا کنون در این زمینه کوتاهی کرده ایم، البته پیرامون نواصولگرایی هم که مدت ها است در فضای سیاسی کشور مطرح شده ابهاماتی وارد است.

وی با بیان اینکه اگر قرار است اصول را  تغییر دهیم خطا مرتکب شده ایم چون باید در  تاکتیک ها و روش ها نوگرایی داشته باشیم، افزود: کسانی که به فکر تغییر در اصول هستند باید روش و روند جدیدی را لحاظ کنند.

دبیر سیاسی جبهه ایستادگی تصریح کرد: با ابهاماتی که جلوی نواصولگرایی قرار گرفته نمی توان آن را جایگزینی برای اصولگرایی دانست؛ سوال این است اگر شیوه و روش جدید محسوب می شود چرا اسم آن را نو اصولگرایی گذاشته اند؟

کنعانی مقدم همچنین در خصوص فعالیت های جبهه ایستادگی، گفت: ما در جمنا و کمیته های آن حضور پیدا کرده ایم و در آنجا هم بحث های مختلفی مطرح شده است اما جمنا ترجیح داده چراغ خاموش فعالیت کند.

وی درباره اینکه آیا در انتخابات ۹۸ در قالب ائتلاف اصولگرایان وارد عرصه انتخابات خواهید شد؟، افزود: ما هم در حزب سبز و هم در جبهه ایستادگی معتقدیم اگر سازوکار قبلی بخواهد تکرار شد ما از آن خارج می شویم.

عضو جبهه ایستادگی همچنین از کادرسازی جدید در جبهه متبوعش خبر داد و گفت: ما در جبهه به دنبال آن هستیم که کادرهای جدید و تازه نفس وارد کنیم تا در کنار آنها از نیروهایی که در سیاست استخوان خورد کرده اند استفاده کنیم، البته اقدام ما بدین معنی نیست که می خواهیم از نو شروع کنیم بلکه استمرار فعالیت های گذشته را مد نظر داریم.