ساخت پالایشگاه ستاره خلیج فارس در شرایط تحریم، تجلی ما می‌توانیم است

فرمانده پیشین قرارگاه سازندگی خاتم الانبیا (ص) گفت: ساخت پالایشگاه ستاره خلیج فارس به عنوان بزرگترین پالایشگاه میعانات گازی جهان در شرایط تحریم، تجلی ما می‌توانیم و نمادی از تلاش و مجاهدت خستگی ناپذیر فرزندان ملت است.

خبرگزاری میزان- فرمانده پیشین قرارگاه سازندگی خاتم الانبیا (ص) گفت: ساخت پالایشگاه ستاره خلیج فارس به عنوان بزرگترین پالایشگاه میعانات گازی جهان در شرایط تحریم، تجلی «ما می‌توانیم» و نمادی از تلاش و مجاهدت خستگی ناپذیر فرزندان ملت است.

خود باوری و مدیریت جهادی ضامن پیشرفت و بالندگی کشور است گروه سیاسی خبرگزاری میزان، سردار عبدالله عبداللهی در نشست با دانشجویان دانشگاه علم و صنعت به مناسبت روز دانشجو، به تشریح اهمیت و جایگاه مدیریت جهادی و نقش آن در برون رفت از چالش‌ها ومشکلات پرداخت.


وی گفت: ساخت پالایشگاه ستاره خلیج فارس به عنوان بزرگترین پالایشگاه میعانات گازی جهان در شرایط تحریم، تجلی «ما می‌توانیم» و نمادی از تلاش و مجاهدت خستگی ناپذیر فرزندان ملت است.

سزدار عبداللهی یادآور شد: ساخت این پالایشگاه با بالاترین استاندارد‌های ملی و جهانی و نیز بسیاری از پروژه‌های بزرگ راهبردی در کشور نشان داد که توکل به خدا، مدیریت و روحیه جهادی و باور ظرفیت‌ها و استعداد‌های بومی، نه تنها اهداف پلید و راهبرد‌های خصمانه دشمنان در اعمال تحریم‌های ظالمانه علیه نظام و ملت ایران را خنثی می‌کند، بلکه متضمن توسعه، پیشرفت و بالندگی کشور در عرصه‌های گوناگون خواهد بود.

فرمانده سابق قرارگاه سازندگی خاتم الانبیا (ص)با تأکید بر لزوم الگوپذیری از دوران دفاع مقدس به عنوان نماد بارز بکارگیری مدیریت جهادی و تفکر و روحیه بسیجی، اظهار کرد: همانگونه که ملت ایران با مقاومت و جانفشانی، عزت، اقتدار و عظمتی مثال زدنی را در دوران ۸ سال دفاع مقدس فراروی همگان قرار داد، امروز نیز توجه و عمل به تدابیر مقام معظم رهبری (مد ظله العالی)، وحدت و همدلی و ایستادگی برابر توطئه‌ها و تحریم‌های دشمنان که آخرین حربه آنان به شمار می‌رود، ما را در برون رفت از مشکلات اقتصادی یاری خواهد کرد.

سردار عبداللهی دستاورد‌های قرارگاه سازندگی خاتم الانبیا (ص) در عرصه سازندگی و عمران و آبادانی کشور را حاصل مدیریت جهادی، نگاه به درون و باور جوانان کارآمد ایران اسلامی دانست و تاکید کرد: با وجود ظرفیت عظیم نسل جوان پرشور، انقلابی، مستعد و متخصص در کشور، می‌توانیم در زمینه‌های مختلف به خودکفایی برسیم.

وی دانشجویان را خط مقدم و پشتوانه ملت ایران برای ناکام سازی دشمن در عرصه جنگ اقتصادی و تحریم های ظالمانه دشمنان انقلاب و نظام اسلامی خواند و خطاب به آنان تصریح کرد: آینده کشور به برکت وجود شما جوانان درخشان‌تر و افتخارآمیزتر خواهد بود.

در این نشست آنطور که تارنمای سپاه گزارش کرده است دانشجویان به ارائه دیدگاه ها، نظرات و پرسش‌های خود پرداختند.

سردار عبداللهی پس از این نشست با رئیس دانشگاه علم و صنعت دیدار و گفت‌وگو کرد.