دبیر کل موتلفه: حزب ما شهرت دارد که وضع مالی‌اش خیلی خوب است؛ اما ما بحران مالی داریم

محمد نبی حبیبی دبیر کل موتلفه در دوازدهمین مجمع عمومی حزب موتلفه اسلامی اظهار داشت: حزب موتلفه اسلامی شهرت دارد که خیلی وضعش خوب است اما من به عنوان دبیرکل تاکید می کنم که اگر بگوییم مشکل مالی داریم حق مطلب ادا نشده؛ ما بحران مالی داریم. اما با چنگ و دندان این حزب ۵۵ ساله را حفظ خواهیم کرد.

محمد نبی حبیبی دبیر کل موتلفه در دوازدهمین مجمع عمومی حزب موتلفه اسلامی اظهار داشت:

*حزب موتلفه اسلامی شهرت دارد که خیلی وضعش خوب است اما من به عنوان دبیرکل تاکید می کنم که اگر بگوییم مشکل مالی داریم حق مطلب ادا نشده؛ ما بحران مالی داریم. اما با چنگ و دندان این حزب ۵۵ ساله را حفظ خواهیم کرد.

*ما مصلحت نظام را بر مصلحت جریان و مصلحت جریان را بر حزب ترجیح داده ایم.

*ما خط مشی سازش با غرب را محکوم می کنیم و توسعه مراودات با غیر غربی ها را هم توصیه می کنیم. البته نباید همه تخم مرغ ها را در یک سبد بگذاریم. بریدن بدون حساب و کتاب از غرب را هم خلاف مصلحت می دانیم.

*ما همچنان آمریکا را دشمن شماره یک می دانیم و تا زمانی که دست از درنده خویی بر ندارند نظرمان راجع به آنها نظری است که راجع به گرگ داریم و هر نوع مذاکره با آنان را به ضرر مردم، انقلاب و منطقه می دانیم.

*البته هیچ اطمینانی به اروپا هم نداریم. آنها هیچ وقت از آمریکا دست بر نمی دارند. البته توسعه مراودات با کشورهایی که با ما دشمنی ندارند را مجاز می دانیم.

*مهمترین اهرم برای مقابله با زیاده طلبی آمریکا تقویت بنیه اقتصادی کشور است.

*ما معتقدیم این مشکلات را از سر خواهیم گذراند. ملت ایران از نعمت بهترین رهبری ها در زمان امام برخوردار بوده و الان هم چنین وضعی است.

*ما وجود بن بست در اداره انقلاب را قبول نداریم. معتقدیم با ظرفیت های انقلاب مشکلات ما قابل حل است.

منبع: جماران

لینک کوتاه