واکنش‌ها به توییت حداد عادل درباره‌ی روز دانشجو

جماران نوشت: غلامعلی حداد عادل از دی ماه ۱۳۹۴ به شبکه اجتماعی توئیتر پیوست، وی تا کنون ۲۱۸ پست منتشر کرده است و بیش از ۸۲ هزار نفر دنبال کننده دارد. حدادعادل امروز ۱۴ آذر ۱۳۹۷ در صفحه خود توئیتی را منتشر کرده است که تا زمان تنظیم این خبر حدود ۱۰۰ نظر در ارتباط با آن ثبت … نوشته واکنش‌ها به توییت حداد عادل درباره‌ی روز دانشجو اولین بار در انصاف نیوز پدیدار شد.

غلامعلی حداد عادل

جماران نوشت: غلامعلی حداد عادل از دی ماه ۱۳۹۴ به شبکه اجتماعی توئیتر پیوست، وی تا کنون ۲۱۸ پست منتشر کرده است و بیش از ۸۲ هزار نفر دنبال کننده دارد.

حدادعادل امروز ۱۴ آذر ۱۳۹۷ در صفحه خود توئیتی را منتشر کرده است که تا زمان تنظیم این خبر حدود ۱۰۰ نظر در ارتباط با آن ثبت شده است.

حداد عادل در صفحه خود نوشت:

۱۶ آذر، دانشجویان دانشگاه تهران به علت اعتراض به سفر نیکسون به ایران پس از کودتای ۲۸ مرداد به شهادت رسیدند. یادآوری این نکته به کسانی که می‌خواهند در مراسم #۱۶آذرمردم را برای حل مشکلات اقتصادی به سازش با آمریکا دعوت کنند لازم است.

واکنش های مجازی به توئیت حدادعادل

iran053: اگه سازش با امریکا بده چرا فرزندان شما و دیگر مسئولین اونجا درس میخونن ازدواج میکنن و حاضر به بازگشت هم نیستند نکنه بدیش فقط برا ما مردم عادیه

estaram_Stariam: کل… خاندان حداد عادل شبکه‌ی سه را در دست گرفتند، یادآوری این نکته به کسانی که می خواهند در مورد مراسم #۱۶آذر به اون استناد کنند لازم است.

BabakF14: … داماد و دختر جنابعالی در آمریکا چه میکنند اگر بد است؟

Amirali400: با آیفون که توییت نکردی غلامعلی جان ؟!

SajadKhoshrou: حدیثی از امام علی (ع) داریم گه میگوید(اگر فقر به خانه ای وارد شود ایمان از ان خانه میرود)! این را باید به مسئولینی گوشزد کرد که با هزاران ۱۶ آذر هم کک شان نمیگزد!

SaeedYarii: بذارین مردم و دانشجو ها خودشون مسیر شعار هاشون و زندگیشون رو انتخاب کنن

mortezazahedi7: اینهاییکه برای سازش با آمریکا تلاش میکنند نه ایرانیند نه اسلامی بلکه جیره خواران صهیونیستند

Behzad880322: پاسخگویی نظام در مورد کارآمدی ضرورت دارد.

shahrvandy40: همچین میگی انگار دوماد ما تو آمریکا زندگی میکنه و دختر ماست که اونجا درس خونده. ضمنا اگه پسرم و پسر باجناقم و…. تو صدا سیما به عنوان مدیر استخدام بودن منم میزدم تو دهن آمریکا و میگفتم مشکل اقتصادی نداریم

MM4904190549 : و برای کسانی که فکر می کنند می توانند #مطالبات دانشجویان را #حکومتی یا #به_فرموده مدیریت کنند. #جنبش_دانشجویی در مقابل #قدرت

palvaneh: پیام اون حرکت مبارزه با ظلم بوده نه صرفا مبارزه با ظلم کشور آمریکا

Pa_Nevesht: اگر قرار به یادآوری باشد باید به شما یادآوری کرد که هدف انقلاب چه بود؟! اصلا یادتان هست؟

mrezaa112: جناب آقای دکتر, توئیتر یکطرفه نیست لطفا یک‌دهم کامنت هارو پاسخ بفرمایید!

لینک کوتاه شده: http://www.ensafnews.com/YWvIX