نمایشگاه دستاورد‌های صنعت هسته‌ای از شنبه هفته آینده به مدت ۳ روز برگزار می‌شود

چهل و پنجمین نمایشگاه دستاورد‌های صنعت هسته‌ای کشور از ۱۷ تا ۲۱ آذر در دانشگاه کاشان برگزار می‌شود و اساتید، دانشجویان و دانشگاهیان استان اصفهان و شهرستان کاشان می‌توانند حضور یابند.

خبرگزاری میزان- چهل و پنجمین نمایشگاه دستاورد‌های صنعت هسته‌ای کشور از ۱۷ تا ۲۱ آذر در دانشگاه کاشان برگزار می‌شود و اساتید، دانشجویان و دانشگاهیان استان اصفهان و شهرستان کاشان می‌توانند حضور یابند.

نمایشگاه دستاورد‌های صنعت هسته‌ای از شنبه هفته آینده به مدت ۳ روز برگزار می‌شود گروه سیاسی خبرگزاری میزان؛ چهل و پنجمین نمایشگاه دستاورد‌های صنعت هسته‌ای کشور از ۱۷ تا ۲۱ آذرماه جاری در دانشگاه کاشان برگزار می‌شود.

در این نمایشگاه بخشی از آخرین دستاورد‌های صنعت هسته‌ای از جمله در حوزه نیروگاه‌های اتمی و تحقیقاتی، چرخه سوخت هسته ای، غنی سازی، نسل‌های مختلف سانتریفیوژ، اکتشاف و استخراج، پسمانداری، انرژی هسته‌ای در کشاورزی و سلامت و نیز ماکت‌های مجتمع تولید آب سنگین، دستگاه‌های لیزرتراپی و لیزر جراحی پروستات در معرض دید دانشگاهیان قرار می‌گیرد.

اساتید، دانشجویان و دانشگاهیان استان اصفهان و شهرستان کاشان می‌توانند همه روزه در طول برگزاری این نمایشگاه از ساعت ۹ الی ۱۲:۳۰ و ۱۴ الی ۱۷ از این دستاورد‌ها دیدن کنند. ضمناً روز آخر نمایشگاه تا ساعت ۱۲:۳۰ برقرار است.