مردم استان‌های مرزی در اربعین فداکاری کردند/ حرمت زائر ایرانی درباره ارز خدشه‌دار شد

نماینده، ولی فقیه در امور حج و زیارت گفت: امروزه با تلاش مسئولان و مردم بسیاری از مشکلات موجود در مراسم اربعین برطرف شده است و مردم در استان‌های مرزی فداکاری‌های زیادی را در مراسم اربعین از خود نشان داده‌اند.

خبرگزاری میزان- نماینده، ولی فقیه در امور حج و زیارت گفت: امروزه با تلاش مسئولان و مردم بسیاری از مشکلات موجود در مراسم اربعین برطرف شده است و مردم در استان‌های مرزی فداکاری‌های زیادی را در مراسم اربعین از خود نشان داده‌اند.

حجت الاسلام  علی قاضی‌عسگر به گزارش خبرنگار گروه سیاسی خبرگزاری میزان، حجت‌الاسلام  سید علی قاضی‌عسگر در آئین اختتامیه «سومین سوگواره بین المللی عبرات» که عصر امروز در وزارت کشور برگزارشد، گفت: با مقایسه اربعین در سال اول با امسال، متوجه می‌شویم، اقدامات رو به رشد بوده است.

نماینده ولی فقیه در امور حج و زیارت افزود: امروزه با تلاش مسئولان ومردم بسیاری از مشکلات موجود در مراسم اربعین برطرف شده است. مردم در استان‌های مرزی فداکاری‌های زیادی را در مراسم اربعین از خود نشان داده اند. مراسم اربعین در مسیر صحیح خود قرار گرفته است.

وی با انتقاد از مشکلات ارزی که در عراق برای زائران ایرانی مراسم اربعین پیش آمد، گفت: کاملا مشخص بود با این تعداد زائر‌ مشکل ارز پیش خواهد آمد و تذکر داده بودیم. کار صحیحی انجام نشد. خب ما این همه بانک در ایران داشتیم می‌توانستیم این کار راخودمان انجام دهیم. متاسفانه حرمت زائرایرانی خدشه‌دار شد .

تکمیل می شود