ماجرای بریدن سر مرد کرجی در حمام!

ماموران وقتی وارد خانه مرد تنها شدند با خانه‌ای به هم ریخته روبه رو شدند که نشان از آن داشت که دزدان در این خانه حضور داشتند. آن‌ها هرچه حسین را صدا زدند جوابی نشنیدند تا این که ماموران در بازرسی خانه به حمام خانه رسیدند و با صحنه هولناکی روبه رو شدند. با جنایی شدن این پرونده تیمی از ماموران دایره جنایی پلیس آگاهی استان البرز برای تحقیقات پلیسی پای به صحنه جرم گذاشتند.

مرد جوان در کرج با روش داعشی‌ها سرش بریده شد.

به گزارش رکنا، ساعت ۲۳ جمعه ۱۸ آبان امسال زنی جوان در تماس با ماموران کلانتری ۲۱ کوی کارمندان کرج از ناپدید شدن شوهرش خبر داد و از ماموران خواست تا برای ورود به خانه‌اش و بررسی داخل خانه در خیابان حیدرآباد کرج حاضر شوند.


بدین ترتیب تیمی از ماموران برای بررسی‌های ابتدایی در محل حاضر شدند و در برابر زنی جوان قرار گرفتند که ادعا می‌کرد سال هاست جدا از شوهرش در تهران زندگی می‌کند، اما در این مدت با هم در ارتباط بودند و چند روزی است که از وی بی‌اطلاع است و هرچه به او زنگ می‌زند جواب نمی‌دهد.

زن جوان در ادامه گفت: نگران شوهرم بودم که به کرج آمدم، ولی هرچه زنگ خانه را به صدا در آوردم کسی پاسخ نداد تا این که از پلیس کمک خواستم. ماموران در این مرحله با هماهنگی مقام قضایی و به کمک آتش‌نشانان با تخریب در ورودی خانه مرد جوان در طبقه دوم ساختمان آن را باز کردند.


صحنه جرم
ماموران وقتی وارد خانه مرد تنها شدند با خانه‌ای به هم ریخته روبه رو شدند که نشان از آن داشت که دزدان در این خانه حضور داشتند. آن‌ها هرچه حسین را صدا زدند جوابی نشنیدند تا این که ماموران در بازرسی خانه به حمام خانه رسیدند و با صحنه هولناکی روبه رو شدند. با جنایی شدن این پرونده تیمی از ماموران دایره جنایی پلیس آگاهی استان البرز برای تحقیقات پلیسی پای به صحنه جرم گذاشتند.

جسد حسین در حالی وسط حمام افتاده بود که قاتل به فجیع‌ترین شکل ممکن دست به قتل او زده بود و احتمال می‌رفت که قاتل با یک انگیزه انتقام‌جویانه این سناریو را رقم زده است. قاتل با جسم محکمی ضرباتی به سر حسین زده بود به حدی که جمجمه سر شکسته شده و حالتش تغییر کرده بود و پس از این اقدام وحشیانه برای پایان دادن به این قتل اقدام به بریدن سر حسین کرده و داخل حمام قرار داده بود. کارآگاهان در ادامه بررسی‌ها پی‌بردند که تلویزیون، آبگرمکن، لوازم صوتی، موتور یخچال خانه و گوشی موبایل حسین از داخل خانه به سرقت رفته است.


تحقیقات پلیسی
تیم جنایی در کاوش‌های میدانی از اهالی ساختمان به سراغ یکی از همسایه‌ها که در زیرزمین ساختمان پنج طبقه زندگی می‌کرد رفتند و پی‌بردند چند روز قبل مردی غریبه به خانه حسین مراجعه کرده و داخل خانه با هم درگیر شده‌اند.

این همسایه به ماموران گفت: صدای درگیری لفظی مرد غریبه و حسین به گوش می‌رسید و این در حالی بود که مردجوان از حسین می‌خواست که بدهی‌اش را پرداخت کند که پس از دقایقی سکوت همه‌جا را فرا گرفت و پس از آن مرد جوان سوار بر خودروی حسین از ساختمان خارج شد و بعد از آن دیگر اطلاعی از حسین نداشتیم.

حسین نیز در تحقیقات پلیسی به ماموران گفت: پنج سال قبل به دلیل مشکلاتی که داشتیم از حسین جدا شدم، اما از هم طلاق نگرفتیم و من به تنهایی درتهران زندگی می‌کردم و حسین در کرج بود و بیشتر اوقات از هم خبر داشتیم و نمی‌دانم چه کسی شوهرم را به قتل رسانده است.


ردیابی پلیسی
کارآگاهان در گام بعدی با توجه به این که گوشی موبایل حسین نیز از صحنه جرم به سرقت رفته اقدامات فنی و پلیسی را آغاز کردند و در این مرحله مشخص شد که گوشی سرقتی چند ساعت بعد از قتل خاموش شده است. ماموران در ادامه پی بردند که سیم کارت و تلفن همراه حسین به دو مرد غریبه فروخته شده است و با ردیابی‌های پلیسی این دو مرد جوان دستگیر شدند، اما خود را در ماجرای قتل حسین بی‌گناه دانستند و ادعا کردند که سیم کارت و گوشی تلفن همراه را از مردی به نام منوچهر خریداری کرده‌اند.


دستگیری قاتل
همین سرنخ‌ها کافی بود تا ماموران با اطلاعات به دست آمده از سوی دو پسر جوان خیلی زود منوچهر را شناسایی کنند و روز شنبه ۱۰ آذر ماه امسال در عملیاتی غافلگیرانه منوچهر دستگیر شد.

منوچهر ابتدا خود را بی گناه می‌دانست، اما وقتی در برابر مدارک پلیسی قرار گرفت و در تناقض‌گویی‌هایش گرفتار شد به ناچار پرده از جنایت هولناک برداشت. منوچهر به ماموران گفت: به دلیل اختلاف حساب مالی که با حسین داشتم روز ۱۷ آبان ماه به خانه حسین رفتم تا اختلاف حساب قبلی‌مان را درست کنیم، اما داخل خانه با هم درگیر شدیم. وی افزود: در این درگیری من عصبانی شدم و با برداشتن تیشه‌ای که داخل خانه بود ضربات محکمی به سر حسین زدم تا این که او زمین افتاد. ابتدا فکر می‌کردم حسین به کام مرگ فرو رفته است، اما زنده بود و به سختی نفس می‌کشید تا این که او رابه حمام کشاندم و دستم را جلوی دهانش گذاشتم و سرش را بالا گرفتم و با دست دیگرم با چاقو اقدام به بریدن سر حسین کردم.

مرد جوان ادامه داد: بعد از قتل اقدام به سرقت لوازم داخل خانه کردم و سوار بر خودروی حسین پا به فرار گذاشتم. بنا به این گزارش، عامل این جنایت فجیع به دستور بازپرس پرونده برای تحقیقات بیشتر در اختیار ماموران دایره جنایی پلیس آگاهی استان البرز قرار گرفت.