واکنش کمالی به عدم حضور در جلسات شورای سیاست‌گذاری اصلاح‌طلبان

دبیرکل حزب اسلامی کار درباره عدم حضور نماینده حزب متبوعش حزب اسلامی کار گفت: بنده به عنوان دبیرکل حزب اسلامی کار، عضو شورای هماهنگی جبهه اصلاحات هستم

واکنش کمالی به عدم حضور در جلسات شورای سیاست‌گذاری اصلاح‌طلبان

- اخبار سیاسی -

به گزارش خبرنگار حوزه احزاب خبرگزاری تسنیم ‌، جلسه شورای سیاست‌گذاری اصلاح‌طلبان شب گذشته (سه‌شنبه) با دستورکار تصویب آیین‌نامه جدید این شورا برگزار شد.

در این جلسه نیز هماهنگ جلسات هفته‌های گذشته شورای سیاست‌گذاری، بدون حضور نمایندگان برخی احزاب اصلاح‌طلب، عضو شورای هماهنگی جبهه اصلاحات از جمله حزب اسلامی کار بود.

حسین کمالی دبیرکل حزب اسلامی کار در گفت‌وگو با تسنیم، درباره عدم حضور نماینده حزب متبوعش، در جلسه شب گذشته شورای سیاست‌گذاری،گفت:‌ بنده به عنوان دبیرکل حزب اسلامی کار، عضو شورای هماهنگی جبهه اصلاحات هستم، هم‌اکنون نیز در این شورا در حال تصمیم‌گیری نهایی درباره شورای سیاست گذاری اصلاح‌طلبان هستیم. بنابراین  دلیلی نمی‌بینم درباره جلسه‌ای که در آن حضور نداشتم، اظهارنظری کنم.

اصلاح‌طلبانی که باید از شورای سیاست‌گذاری بروند؛ از کولایی تا معین

عدم دعوت از حزب نزدیک به روحانی در جلسه "شورای سیاست‌گذاری اصلاح‌طلبان"

قهر یا غیبت؛ چرا برخی احزاب اصلاح‌طلب به جلسه شورای سیاست‌گذاری نرفتند؟

به گزارش تسنیم، برخی  احزاب اصلاح‌طلب عضو شورای هماهنگی جبهه اصلاحات از زمان تاسیس شورای سیاست‌گذاری اصلاح طلبان در سال 94 با سازوکار موجود در این شورا مخالف بودند و معتقد بودند که فعالیت این شورا خلاف تحزب در کشور است. با آغاز به کار دور جدید شورای سیاست‌گذاری و حضور برخی چهره‌های جدید در میان اعضای حقیقی این شورا، انتقادات از دست اندرکاران آن افزایش پیدا کرده و بسیاری از احزاب اصلاح‌طلب در پی آن هستند تا با تشکیل پارلمان اصلاحات به فعالیت شورای سیاست‌گذاری خاتمه دهند.

انتهای پیام/