اقدام جدی برای مشکلات سدها و پروژه‌های مناطق زلزله‌زده صورت نگرفته است

ایلنا: یک نماینده مجلس گفت: به وزارت ناتوان نیرو تذکر می دهم که علیرغم برگزاری جلسات تاکنون اقدام جدی برای مشکلات سدها و پروژه های مناطق زلزله زده صورت نگرفته است.

تجری در بیان تذکری:

اقدام جدی برای مشکلات سدها و پروژه‌های مناطق زلزله‌زده صورت نگرفته است

یک نماینده مجلس گفت: به وزارت ناتوان نیرو تذکر می دهم که علیرغم برگزاری جلسات تاکنون اقدام جدی برای مشکلات سدها و پروژه های مناطق زلزله زده صورت نگرفته است.

به گزارش خبرنگار سیاسی ایلنا، فرهاد تجری در نشست علنی امروز مجلس شورای اسلامی در تذکر شفاهی به وزرای صنعت و تعاون گفت: مشکل تامین آهن آلات مناطق زلزله زده استان کرمانشاه با وجود پیگیری های معاون اول رئیس جمهور در سفرشان به این استان حل نشده و اگر آهن با قیمت مناسب به زلزله زدگان برای بازسازی ارائه نشود روند انجام کار با مشکل روبه رو می شود.

نماینده مردم قصرشیرین و سرپل ذهاب در مجلس شورای اسلامی افزود: به وزارت ناتوان نیرو تذکر می دهم که علیرغم برگزاری جلسات تاکنون اقدام جدی برای مشکلات سدها و پروژه های مناطق زلزله زده صورت نگرفته است.

تجری با تشکر از عدل معاون سازمان برنامه و بودجه برای لحاظ منابع بودجه ای برای رسیدگی به سد زاگرس و سدهای دیگر در بودجه ۹۸، گفت: به وزارت راه و شهرسازی در خصوص توجه به وضعیت جاده های مناطق زلزله زده استان کرمانشاه تذکر می دهم.

این عضو کمیسیون اصل ۹۰ مجلس افزود: به رئیس بنیاد شهید تذکر می دهم تا به وضعیت بیمه ایثارگران رسیدگی کند چرا که سازمان بیمه گر پاسخگو نیست.