رئیس‌جمهور نابخرد آمریکا نشان داد که آمریکا هرگز قابل اعتماد نیست

معاون پارلمانی ریاست جمهوری گفت: رئیس جمهور نابخرد آمریکا با خروج از برجام توافقات الزام آور بین المللی را نقض کرد و نشان داد که آمریکا هرگز قابل اعتماد نیست.

خبرگزاری میزان- معاون پارلمانی ریاست جمهوری گفت: رئیس جمهور نابخرد آمریکا با خروج از برجام توافقات الزام آور بین المللی را نقض کرد و نشان داد که آمریکا هرگز قابل اعتماد نیست.

رئیس‌جمهور نابخرد آمریکا نشان داد که آمریکا هرگز قابل اعتماد نیست به گزارش گروه سیاسی خبرگزاری میزان، «حسینعلی امیری» در نشست شورای اداری شهرستان دامغان گفت: برجام با حمایت رهبر انقلاب اسلامی، تلاش تیم مذاکره کننده و نظارت ریاست جمهوری به سرانجام رسید.

وی به نتیجه های برجام در حوزه های مختلف اشاره و تصریح کرد: رئیس جمهور نابخرد آمریکا با خروج از برجام توافقات الزام آور بین المللی را نقض کرد و نشان داد که آمریکا هرگز قابل اعتماد نیست.

امیری خاطرنشان کرد: آمریکا امروز با شریکان اقتصادی، موسسه ها و بانک های سرمایه گذاری جهان که با ایران تعامل دارند، وارد مذاکره شده است تا برای ایران مشکل ایجاد کند.

معاون پارلمانی ریاست جمهوری افزود: هیات حاکمه آمریکا و کشور منحوس اسرائیل به دنبال نابودی ایران هستند اما این خواب آنها هرگز تعبیر نخواهد شد.

امیری به اعمال مولفه قدرت ملی ایران اسلامی اشاره کرد و گفت: کشور ایران از جهت قدرت دفاع ملی با داشتن سپاه، ارتش، بسیج، نیروهای اطلاعاتی و عملیاتی در وضعیت خوبی قرار دارد.

وی اضافه کرد: رقم خوردن معادلات منطقه ای به نفع ایران به لطف قدرت نظامی و موشکی ایران است.

معاون پارلمانی ریاست جمهوری افزود: تا زمانی که مردم همراه با مسئولان نباشند و شرایط کشور را درک نکنند هرگز توسعه ای رخ نخواهد داد.

وی افزود: امروز در شرایط تحریم تحمیلی هستیم و همان گونه که در جنگ تحمیلی، مردم سهم قابل توجهی از پیروزی، علی رغم مشکلات جنگ را بر عهده داشتند امروز نیز باید در برابر دشمن مقاومت کنیم.

معاون پارلمانی ریاست جمهوری تصریح کرد: امروز کشور در یک نبرد اقتصادی است، کشورهای مرتجع منطقه جنگ تمام عیار دیپلماسی تبلیغاتی و اقتصادی را بر مردم ما تحریم کردند که مشکلاتی را ایجاد کرده است.

وی افزود: در شرایطی که تحریم های ناعادلانه مشکلاتی را بر اوضاع اقتصادی ایجاد کرده است، مردم با این وضعیت برای دلگرمی دولت و رهبری، در استادیوم شاهرود برای دیدار با رئیس جمهوری حماسه آفریدند.

وی به بالیدن نهال انقلاب در ۴۰ سال گذشته اشاره کرد و گفت: عقل، تدبیر و مصلحت کشور ایجاب می کند که برای تنومندتر شدن نهال غرس شده پای کار باشیم.

معاون پارلمانی ریاست جمهوری تصریح کرد: نیروی انسانی قدرتمند و جوان،اعتماد، اتحاد و انسجام از مولفه های قدرت ملی است که همانند نخ تسبیح است که اگر نباشد کشور از هم می پاشد.

آنطور که پایگاه اطلاع رسانی دولت نقل کرده، معاون پارلمانی ریاست جمهوری تاکید کرد: خوشحالم که امروز در جمع مردم با فرهنگ و تمدن بیش از هفت هزار ساله دامغان حضور دارم.