کلیات اصلاح آئین‌نامه شورای سیاستگذاری اصلاح‌طلبان تصویب شد

جلسه شورای سیاستگذاری اصلاح‌طلبان شامگاه امروز برگزار و در جریان این جلسه کلیات اصلاح آئین‌نامه این شورا به تصویب اعضا رسید.

کلیات اصلاح آئین‌نامه شورای سیاستگذاری اصلاح‌طلبان تصویب شد

- اخبار سیاسی -

به گزارش خبرنگار حوزه احزاب خبرگزاری تسنیم ، جلسه شورای سیاستگذاری اصلاح‌طلبان شامگاه امروز (سه شنبه) با حضور اکثریت اعضای این شورا برگزار شد.

در ابتدای این جلسه محمدرضا عارف به عنوان رئیس شورای عالی سیاستگذاری اصلاح‌طلبان طی سخنانی با تاکید بر ضرورت حفظ انسجام و وحدت بین اصلاح‌طلبان و توجه به منافع ملی گفت: در شرایطی که عده‌ای به دنبال ضربه زدن به انسجام اصلاح‌طلبان هستند، باید از هرگونه اقدامی که وحدت و هماهنگی خانواده اصلاحات را تحت‌الشعاع قرار دهد پرهیز کرد.

در ادامه این جلسه حجت‌الاسلام سید عبدالواحد موسوی لاری نایب رئیس شورای سیاستگذاری اصلاح‌طلبان گزارشی از روند فعالیت کمیته آئین‌نامه این شورا ارائه کرد و اعضا نیز نظرات خود را در رابطه با این آئین‌نامه مطرح کردند و در نهایت کلیات اصلاح آئین‌نامه شورای سیاستگذاری با اجماع حداکثری به تصویب رسید و مقرر شد جزئیات آن در جلسه آینده شورا به بحث گذاشته شود.

عدم دعوت از حزب نزدیک به روحانی در جلسه "شورای سیاست‌گذاری اصلاح‌طلبان"

به گزارش تسنیم کمیته بررسی آئین‌نامه و ساختار شورای سیاستگذاری در هفته‌های اخیر برگزار شد که طی آن مصوباتی از جمله الزام شورای سیاستگذاری برای پاسخگویی به افکار عمومی و بدنه جریان اصلاحات و همچنین نظارت بر عملکرد منتخبین این شورا در شورای شهر و مجلس و ارائه گزارش از عملکرد آنها به تصویب اعضای کمیته بررسی آئین‌نامه رسید.

همچنین با توجه به تغییراتی که در قانون جدید احزاب درباره فعالیت جبهه‌ها ایجاد شده است، اعضای کمیته بررسی آئین‌نامه شورای سیاستگذاری نیز ساختار جدید این شورا را بر اساس این قانون بازتنظیم کردند که بر همین مبنا مقرر شد اعضای حقیقی شورای سیاستگذاری از این شورا حذف شوند و نمایندگان احزاب موسس شورای سیاستگذاری که شامل دبیران کل احزاب اصلاح‌طلب می‌شوند، اعضای جدید این شورا را تشکیل دهند.

انتهای پیام/