جوانان ما با تکرار مسائلی که به اقتدار نظام آسیب بزند، مقابله خواهند کرد

عضو کمیسیون امنیت ملی گفت:جوانان ما با تکرار مسائلی که در تضاد با منافع ملی وآسیب رسان به اقتدار نظام است مقابله خواهند کرد.

عضو کمیسیون امنیت ملی گفت:جوانان ما با تکرار مسائلی که در تضاد با منافع ملی وآسیب رسان به اقتدار نظام است مقابله خواهند کرد.

۱۶ آذر درس عبرت به مستکبران جهان است ولی‌الله نانواکناری عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار مجلس گروه سیاسی باشگاه خبرنگاران جوان ، با اشاره به ۱۶ آذر روز دانشجو و نقش جوانان در مقابله با استکبار،  اظهار کرد:  همه جوانان، دانشجویان، اساتید و دیگر قشر‌های مختلف جامعه در مقابله با خوی استکباری آمریکا حتما ایستادگی خواهند کرد، شاید در کشور نارسایی‌هایی به دلیل ضعف مدیریتی در برخی سازمان و نهاد‌ها وجود داشته باشد که باعث نگرانی مردم شده، اما در مقابله با دشمن حتما ملت و دولت در یک صف قرار می‌گیرند.

وی افزو: بی شک مردم نسبت به اقدام خصمانه آمریکا موضع قاطعی دارند، هر زمان که استکبار به دنبال تجاوز و بی عدالتی در کشور بوده، شاهد حضور گسترده مردم شده بوده ایم.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی گفت: بی شک جوانان و دانشجویان برای مقابله با دشمن در یک صف واحد قرار می‌گیرند تا بتوانند به دشمن درسی بدهند که در تاریخ عبرت آموز باشد، ما شاهد این هستیم که وقتی سربازان گمنام امام زمان(عج)، سپاه، نیروی انتظامی و ارتش در مقابل گروهک‌های تروریستی می‌ایستند مردم از آنها به شکل ویژه‌ای قدردانی می‌کنند.

نانواکناری خاطر نشان کرد: جوانان ما امروز در مقابل داعش که دست پرورده آمریکاست، ایستادگی می‌کنند و به همه مستکبران درس عبرت می‌دهند، ۱۶ آذر هم درس عبرتی برای همه جهانیان خواهد داد، جوانان ما با تکرار مسائلی که در تضاد با منافع ملی و آسیب رسان به اقتدار نظام است مقابله خواهند کرد.

وی در مقایسه روحیه استکبار ستیزی جوانان دفاع مقدس با دوره کنونی تصریح کرد: معتقدم جوانان امروز نسبت به جوانان دوران دفاع مقدس قوی تر، با معرفت‌تر و با بصیرت‌تر در مقابله با استکبار ایستادگی می‌کنند، اگر میدانی ایجاد شود که جوانان ما در آن حضور داشته باشند جواب قاطعی به دشمن خواهند داد که برای همیشه عقب نشینی کند.