دشمن ما را سرگرم کرده تا تصور کنیم در حال شکست خوردن هستیم

معاون فرهنگی سپاه گفت: انقلاب اسلامی تمام محاسبات جهانی را به هم ریخته است.

معاون فرهنگی سپاه گفت: انقلاب اسلامی تمام محاسبات جهانی را به هم ریخته است.

دشمن ما را سرگرم کرده تا تصور کنیم در حال شکست خوردن هستیم به گزارش خبرنگار حوزه دفاعی امنیتی گروه سیاسی باشگاه خبرنگاران جوان ، سردار محمد رضا نقدی معاون فرهنگی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در نشست تبیین و گفتمان‌سازی چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی که عصر امروز سه شنبه 13 آذر ماه برگزار شد، با تبریک چهل سالگی انقلاب گفت: در طول تاریخ بزرگترین انقلاب بشری بعثت رسول است، اما می‌بینید که تنها چند سال این نهضت دوام پیدا می‌کند. انقلاب بلشوییک‌ها پس از 5 سال به دست استالین می‌افتد که رهبرش از جنایتکاران تاریخ است تا جایی که کنگره حزب کمونیست شوروی پس از استالین از جنایاتش اعلام برائت می‌کند یا انقلاب فرانسه تنها دو سال دوام می‌آورد،‌ انقلاب مشروطه سر از سفارت انگلیس در می‌آورد. این سرنوشت همه انقلاب‌ها پیش از انقلاب اسلامی ایران بود؛ همه انقلاب‌ها سرکوب و یا تحریف شده‌اند، اما انقلاب اسلامی در حالی به چهل سالگی خود رسیده است که همچنان اصول و ارزش‌ها آن زنده است.

نقدی با بیان اینکه انقلاب اسلامی با تمام قدرت های شرق و غرب جنگیده است اظهار کرد: امسال در چهلمین سال پیروزی انقلاب باید تلاش بیشتری کنیم. دشمن ما را سرگرم کرده تا تصور کنیم در حال شکست خوردن هستیم. انقلاب اسلامی تمام محاسبات جهانی را به هم ریخته است.

وی با اشاره به اینکه نباید دستاوردهای انقلاب را تنها با محاسبات مادی سنجید گفت: باید دید که انقلاب اسلامی چه دستاوردهایی در منطقه و جهان داشته؛ آمریکایی‌ها خواستند تکفیری‌ها را جایگزین خود در منطقه کنند. امروز ایران در نزدیکی اسرائیل حضور دارد، در حالی که آمریکایی‌ها می‌خواستند یک اسرائیل دوم را منطقه ایجاد کنند . حزب الله که قرار بود روزی خلع سلاح شود امروز 75 درصد کرسی‌های مجلس را تصاحب کرده است.

معاون فرهنگی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با اشاره به اینکه نمی‌گذارند پیروزی‌های انقلاب اسلامی در شبکه‌های مجازی و افکار عمومی منتشر شود افزود: آنها نمی‌خواهند افکار عمومی جهان از پیروزی‌های انقلاب آگاه شود. در شبکه‌های مجازی تنها شکست‌های انقلاب را بزرگنمایی می‌کنند و خواستند در داخل شهرهای کشور آشوب ایجاد کنند. سعودی‌ها و سلطنت طلبان سرمایه‌گذاری کردند و رئیس جمهور آمریکا از این آشوب‌ها حمایت کرد، اما دیدیم که در تمام شهرهایی که آشوب شده بود مردم دهها برابر در حمایت از انقلاب تظاهرات کردند.

نقدی با بیان اینکه دشمن با شکلی زنجیره‌وار شکست خورده است گفت: دشمن در تلاش است مردم از این شکست‌ها آگاه نشود. کتک خوردن یک ویلن زن یا بلال فروش در حاشیه خیابان‌ها با اشتباه یک مامور خبر اول رسانه‌های دشمن می‌شود، آنها می‌خواهند ذهن ما را درگیر کنند. می‌خواهند تصور کنیم که در حال شکست خوردن هستیم.

وی با اشاره به رفتارهای دوگانه غرب در برخورد با فساد خاطرنشان کرد: در کره جنوبی رئیس جمهور آن کشور دزدی می‌کند. رسانه‌های غربی از برخورد محاکم قضائی کرده تقدیر می‌کنند. اما در کشور ما اگر با مفسدان برخورد شود، خبر این فساد را خبر اول می‌کنند و اینطور وانمود می‌کنند که فساد کل کشور را فرا گرفته است. آمریکا و اروپا صد سال بدون هیچ مزاحمی لیبرال دموکراسی را در جهان گسترش دادند. امروز آثار لیبرال را در جهان شاهدیم. تظاهرات میلیونی، ‌کاهش جمعیت و اقتصاد‌های ورشکسته از آثار مکتب لیبرالیسم است، اما دشمن نمی‌گذارد ما در شبکه‌های مجازی از شکست‌ها لیبرالیسم با خبر شویم.

معاون فرهنگی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با اشاره به اینکه روزی نیست که در مرزهای شرقی علیه کشور برنامه‌ریزی نکنند گفت: کار آمریکا به جایی رسیده که 21 هزار میلیارد دلار بدهی دارد. بدهی خارجی آمریکا به زودی از تولید ناخالص داخلی این کشور فراتر می‌رود.

نقدی با بیان اینکه هر گاه از استقلال اقتصادی حرف زدیم لیبرال‌های داخلی ما را مسخره کردند گفت: امروز که آمریکا طراح جهانی سازی و لیبرالیسم بود از اقتصادی ملی و ملی‌گرایی حرف می‌زند.

در حال تکمیل...