باورهای سیاست زده دولت، آرمان های دانشجویی را به بازی گرفته‌اند

نماینده بسیج دانشجویی دانشگاه سمنان، در مراسم روز دانشجو که با حضور روحانی برگزار شد، از رییس جمهور خواست که مدیران انقلابی که از عمق جان به اقتصاد مقاومتی معتقدند را برگزیند.

بسیج دانشجویی

نماینده بسیج دانشجویی دانشگاه سمنان، در مراسم روز دانشجو که با حضور روحانی برگزار شد، از رییس جمهور خواست که مدیران انقلابی که از عمق جان به اقتصاد مقاومتی معتقدند را برگزیند.

به گزارش ایسنا، امیرحسین نظری در مراسم 16 آذر در دانشگاه سمنان که با حضور حسن روحانی رئیس جمهوری اسلامی ایران برگزار شد، طی سخنانی با ابراز این عقیده که باورهای سیاست زده دولت، آرمان های بزرگ دانشجویی را به بازی گرفته‌اند، گفت: آقای رئیس جمهوری، دولت شما در شرایطی پنج سالگی اش را پشت سر گذاشته که کلید به اصطلاح تدبیر شما در گشودن بسیاری از قفل‌های سیاسی، اقتصادی و فرهنگی بی استفاده بوده است. سرمایه های اقتصادی و اجتماعی که در این پنج سال تباه شدند بر هیچکس پوشیده نیست.

وی مدعی شد: جای بسی تامل است که تفکرات دولت شما توانست بلایی را بر سر اقتصاد ایران بیاورد که حتی جنگ جهانی هم نتوانست. شما گفتید که اعتبار را به پاسپورت ایرانی بر می گردانم. شما گفتید که ارزش پول ملی را بالا می‌برم و گفتید که تمامی تحریم ها در روز انعقاد برجام کنار خواهد رفت.

نماینده بسیج دانشجویی دانشگاه سمنان با تاکید بر اینکه مسئولی که انسان در اندیشه‌اش "انسان کالا" تصور شود چگونه می‌تواند گره‌ای از مشکلات او باز کند، گفت: تجربه نشان داده است که پاسخ گویی به این همه سوال از سوی مسئولان به شکلی انجام می‌شود که تنها جنگ روانی علیه منتقدان راه اندازی شود.

وی در پایان تاکید کرد: سوال مشخص ما از شما این است که تا چه اندازه برای پیشرفت مدیریت دولت بر پایه گفتمان توسعه موفق بوده اید؟ آقای روحانی زمین خوردن شما زمین خوردن ماست. شما فرزند عزیز این انقلاب هستید. می خواهید با کمک هم از این مشکلات عبور کنیم، به دانشگاه و جوانان اعتماد کنید و مدیران انقلابی که از عمق جان به اقتصاد مقاومتی معتقدند را برگزینید.