قدرت تهاجم و تحرک یگان‌های نیروی زمینی افزایش یافته است

فرمانده نیروی زمینی ارتش گفت: در حال حاضر با ارتقا تحرک و کار آمدی یکان‌ها قدرت تهاجم یکان‌ها افزایش یافته است.

خبرگزاری میزان- فرمانده نیروی زمینی ارتش گفت: در حال حاضر با ارتقا تحرک و کار آمدی یکان‌ها قدرت تهاجم یکان‌ها افزایش یافته است.

قدرت تهاجم و تحرک یگان‌های نیروی زمینی افزایش یافته است به گزارش گروه سیاسی خبرگزاری میزان، امیر «کیومرث حیدری» در صدر هیاتی از دستاورد‌های جدید تجهیزاتی در حوزه‌های مختلف تیپ ۳۷۷ شهید سرلشکر پرویز حبرانی شمال شرق بازدید کرد.

فرمانده نیروی زمینی ارتش در جمع فرماندهان و کارکنان تیپ ۳۷۷ گفت: اصول فرماندهی در نیروی زمینی ارتش بر ۳ اصل مهم ولایتمداری، عدالت محوری و شایسته سالاری استوار است و ما تمام تلاش خود را انجام می‌دهیم تا با اجرای این سه اصل به اهدافی که ترسیم کرده ایم دست پیدا کنیم.

وی تاکید کرد: ارتقا آمادگی رزمی و بهبود وضع معیشتی از جمله اوامر فرماندهی معظم کل قوا در حکم انتصاب بنده بود که در این مسیر نیروی زمینی ارتش گام‌های موثری را با حمایت‌های فرمانده محترم کل ارتش برداشته است.

امیر حیدری با بیان اینکه تحرک و چابکی از ویژگی‌های نیروی زمینی ارتش است افزود: از دیگر منویات فرماندهی معزز کل قوا ارتقا تحرک و کار آمدی یگان‌ها است در این حوزه ما تلاش کردیم با توانمندی متخصصین داخلی، جهاد خودکفایی و با همکاری صنعت دفاعی کشور تجهیزات و سلاح‌های خود را روز آمد کرده و در حال حاضر به جرات می‌توان گفت: در مقابل هرنوع تهدیدی مقابله خواهیم کرد.

فرمانده نیروی زمینی ارتش خاطر نشان کرد: یکی از برنامه‌ها و طرح‌های ما ارتقا منزلت اجتماعی کارکنان است، ما باید نسبت به اجتماع و جامعه یک سر و گردن بالاترباشیم چرا که ما بعنوان نیرو‌های مسلح زینت کشور هستیم.

وی تاکید کرد: در حال حاضر با ارتقا تحرک و کار آمدی یکان‌ها قدرت تهاجم یکان‌ها افزایش یافته است.

فرمانده نیروی زمینی ارتش دیدار‌هایی جداگانه با خانواده‌های معظم شهدا، صعب العلاج و همچنین دیدار‌های چهره به چهره با تمامی کارکنان تیپ ۳۷۷ داشته و دستورات لازم را جهت برطرف سازی مشکلات صادر کردند.