انتقاد مولاوردی به مخالفت “خودحقیقت‌پندارها” با آموزش خودمراقبتی جنسی

شهیندخت مولاوردی نوشت: چند کودک دیگر باید قربانی شود تا برخی خود حقیقت پندار! به آموزش خودمراقبتی جنسی رضایت بدهند و دست از لجبازی بردارند؟ بعد از گذشت۴۰سال، خانه تکانی و افق گشایی در همه سطوح حاکمیتی یک الزام و ضرورت است. دستیار سابق رئیس‌جمهور ایران در امور حقوق شهروندی در رشته‌توییتی نسبت ماجرای تعرض به دانش آموزی … نوشته انتقاد مولاوردی به مخالفت “خودحقیقت‌پندارها” با آموزش خودمراقبتی جنسی اولین بار در انصاف نیوز پدیدار شد.

شهیندخت مولاوردی

شهیندخت مولاوردی نوشت: چند کودک دیگر باید قربانی شود تا برخی خود حقیقت پندار! به آموزش خودمراقبتی جنسی رضایت بدهند و دست از لجبازی بردارند؟ بعد از گذشت۴۰سال، خانه تکانی و افق گشایی در همه سطوح حاکمیتی یک الزام و ضرورت است.

دستیار سابق رئیس‌جمهور ایران در امور حقوق شهروندی در رشته‌توییتی نسبت ماجرای تعرض به دانش آموزی در اصفهان واکنش نشان داد.

او در توییتر نوشت:

«چند کودک دیگر باید قربانی شود تا برخی خود حقیقت پندار! به آموزش خودمراقبتی جنسی رضایت بدهند و دست از لجبازی بردارند؟ چند مجلس و دولت دیگر باید بگذرد تا یک لایحه جامه قانون به تن کند؟ #لایحه_حمایت_از_کودکان_و_نوجوانان

دردناک تر آنکه اخبار منتشره تنها قله کوه یخی است که‌ نمایان می شود و بسیاری از این جنایتهای هولناک هرگز افشا و آشکار نمی شود و چه بسیار بغض هایی که مادام العمر فروخفته است!

بعد از گذشت۴۰سال، خانه تکانی و افق گشایی در همه سطوح حاکمیتی یک الزام و ضرورت است، نه یک اختیار؛ اولویت ها را تغییر دهیم»

لینک کوتاه شده: http://www.ensafnews.com/fwIiT