ملت ایران نمی‌گذارد لبخند بر لب دشمن بنشیند

رئیس جمهور گفت: پیروزی‌های ملت بزرگ ایران طی ۴۰ سال گذشته در برابر آمریکا به عنوان دشمن ظالم و ستمگر را کم نظیر خواند و تاکید کرد: آمریکا بداند که ملت بزرگ ایران پیروز نهایی نبرد خواهد بود و اجازه نخواهد داد لبخند بر لبان دشمنانش بنشیند.

خبرگزاری میزان- رئیس جمهور گفت: پیروزی‌های ملت بزرگ ایران طی ۴۰ سال گذشته در برابر آمریکا به عنوان دشمن ظالم و ستمگر را کم نظیر خواند و تاکید کرد: آمریکا بداند که ملت بزرگ ایران پیروز نهایی نبرد خواهد بود و اجازه نخواهد داد لبخند بر لبان دشمنانش بنشیند.

ملت ایران نمی‌گذارد لبخند بر لب دشمن بنشیند به گزارش گروه سیاسی خبرگزاری میزان، حجت الاسلام و المسلمین حسن روحانی امروز در اجتماع بزرگ مردم شاهرود با تاکید بر اینکه ارتباط با همسایگان، کشور‌های اسلامی و جهان را توسعه خواهیم داد، اظهارداشت: آمریکا گفت: ایران را از صادرات نفت و تبادل تجاری محروم و منزوی می‌کند، اما نتوانست و نمی‌تواند و همچنین قادر نخواهد بود رابطه ما با ملت‌های منطقه را قطع کند.

وی افزود: پیروزی‌های ملت بزرگ ایران طی ۴۰ سال گذشته در برابر آمریکا به عنوان دشمن ظالم و ستمگر را کم نظیر خواند و تاکید کرد: آمریکا بداند که ملت بزرگ ایران پیروز نهایی نبرد خواهد بود و اجازه نخواهد داد لبخند بر لبان دشمنانش بنشیند.

تکمیل می‌شود