طرح افزایش تعداد نمایندگان مجلس احتمالا خارج از نوبت بررسی می‌شود

عضو هیئت رئیسه مجلس گفت: کمیسیون شوراها و امورداخلی کشور به طرح افزایش تعداد نمایندگان رسیدگی کرده و تهیه گزارش این طرح در حال آماده سازی برای ارائه به مجلس است و نمایندگان درخواست بررسی خارج از نوبت این طرح را داده‌اند که البته طرح‌های دیگری نیز در اولویت هستند.

خبرگزاری میزان- عضو هیئت رئیسه مجلس گفت: کمیسیون «شوراها و امورداخلی کشور» به طرح افزایش تعداد نمایندگان رسیدگی کرده و تهیه گزارش این طرح در حال آماده سازی برای ارائه به مجلس است و نمایندگان درخواست بررسی خارج از نوبت این طرح را داده‌اند که البته طرح‌های دیگری نیز در اولویت هستند.

احتمال بررسی خارج از نوبت طرح افزایش تعداد نمایندگان مجلس به گزارش گروه سیاسی خبرگزاری میزان، احمد امیرآبادی‌فراهانی در خصوص اینکه گفته می‌شود نمایندگان خواستار بررسی خارج از نوبت طرح افزایش تعداد نمایندگان شده‌اند، اظهار داشت:کمیسیون «شوراها و امورداخلی کشور» به طرح افزایش تعداد نمایندگان رسیدگی کرده و تهیه گزارش این طرح در حال آماده سازی برای ارائه به مجلس است.

درخواست ۵۰ نماینده سبب بررسی خارج از نوبت طرح‌ها می‌شود
عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی بیان کرد: این گزارش باید به هیئت رئیسه مجلس ارائه شود، سپس نمایندگان می‌توانند با ۵۰ امضا اولویت داشتن این طرح برای بررسی در صحن علنی مجلس شورای اسلامی را خواستار شوند.

اولویت‌های دیگری نیز برای بررسی خارج از نوبت وجود دارد
وی با بیان اینکه طرح‌های دیگری نیز در اولویت هستند تا خارج از نوبت در صحن علنی مجلس شورای اسلامی مورد بررسی قرار گیرند، افزود: موضوع صندوق فروش برای دریافت مالیات بر ارزش افزوده در دستور کار است تا خارج از نوبت بررسی شود.

درخواست استیضاح وزیر کشور به هیات رئیسه ارائه شد
طبق گزارش خانه ملت، امیرآبادی فراهانی با اشاره به استیضاح وزیر کشور، ادامه داد: استیضاح وزیر کشور به آقای یوسف نژاد تحویل داده شده و به کمیسیون «شوراها و امورداخلی کشور» رفته است.

عضو کمیسیون «شوراها و امورداخلی کشور» گفت: مسئول استیضاح در هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی آقای یوسف‌نژاد است و ایشان خبر از تحویل این استیضاح را داده است.