نباید به شایعات توجه کرد/ واحد‌های ساخته شده توسط بسیج سازندگی در مناطق زلزله‌‌زده کرمانشاه دستخوش هیچ‌گونه تغییر و تخریبی نشدند

جانشین سازمان بسیج سازندگی گفت: آجر به آجر واحد‌های مسکونی ساخته شده توسط بسیج سازندگی در مناطق زلزله‌زده غرب کشور، بر اساس نقشه‌های بنیاد مسکن و بهزیستی و با عشق و اعتقاد روی هم چیده شد.

خبرگزاری میزان- جانشین سازمان بسیج سازندگی گفت: آجر به آجر واحد‌های مسکونی ساخته شده توسط بسیج سازندگی در مناطق زلزله‌زده غرب کشور، بر اساس نقشه‌های بنیاد مسکن و بهزیستی و با عشق و اعتقاد روی هم چیده شد.

زهرایی «محمد زهرایی» در گفت‌وگو با خبرنگار گروه سیاسی خبرگزاری میزان، گفت: هیچ‌یک از واحد‌های مسکونی ساخته شده در مناطق زلزله‌زده کرمانشاه در یک سال اخیر، در جریان زلزله چند روز پیش کرمانشاه آسیبی ندیدند.

وی افزود: الحمدلله در این میان واحد‌های ساخته شده توسط بسیج سازندگی نیز دستخوش هیچ‌گونه تغییر و تخریبی نشدند.

وی با بیان اینکه نباید به شایعات شایعه‌پراکنان در فضای مجازی توجه کرد، افزود: آجر به آجر واحد‌های مسکونی ساخته شده توسط بسیج سازندگی در مناطق زلزله‌زده غرب کشور، بر اساس نقشه‌های بنیاد مسکن و بهزیستی و با عشق و اعتقاد روی هم چیده شد.

جانشین سازمان بسیج سازندگی در پایان گفت: کار بسیج سازندگی در زمینه ساخت واحد‌های مسکونی در مناطق زلزله زده غرب کشور با ساخت و تحویل ۳۲۰ واحد مسکونی به پایان رسیده است.