تحقیق و تفحص از بانک مرکزی در دستور کار صحن علنی مجلس قرار گرفت/ در صورت تصویب، تفحص از عملکرد بانک مرکزی را آغاز می‌کنیم

رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی، گفت:گزارش تقاضای تحقیق و تفحص از بانک مرکزی در حال حاضر در دستور کار صحن علنی مجلس قرار دارد و ظرف چند روز آینده در صحن علنی مجلس مورد بررسی قرار خواهد گرفت.

خبرگزاری میزان- رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی، گفت:گزارش تقاضای تحقیق و تفحص از بانک مرکزی در حال حاضر در دستور کار صحن علنی مجلس قرار دارد و ظرف چند روز آینده در صحن علنی مجلس مورد بررسی قرار خواهد گرفت.

تحقیق و تفحص از بانک مرکزی در دستور کار صحن علنی مجلس قرار گرفت/در صورت تصویب، تفحص از عملکرد بانک مرکزی را آغاز می‌کنیم محمدرضا پورابراهیمی در گفت‌و‌گو با خبرنگار گروه سیاسی خبرگزاری میزان، با اشاره به سرنوشت تحقیق و تفحص از بانک مرکزی گفت: تحقیق و تفحص از بانک مرکزی از ابتدای امسال در کمیسیون اقتصادی مجلس اعلام وصول شد و پس از آن در دستور کار این کمیسیون قرار گرفت.

وی افزود: گزارش تقاضای تحقیق و تفحص از بانک مرکزی در حال حاضر در دستور کار صحن علنی مجلس قرار دارد و ظرف چند روز آینده در صحن علنی مجلس مورد بررسی قرار خواهد گرفت.

رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: در صورت تصویب این تقاضا از سوی مجلس، ما بررسی تحقیق و تفحص از عملکرد بانک مرکزی در بخش‌های مختلف را آغاز خواهیم کرد.

پورابراهیمی بیان داشت: این تحقیق و تفحص می‌تواند شرایطی را برای تبیین موضوعات درونی بانک مرکزی که مشکلاتی را برای کشور ایجاد کرد،درنظر بگیرد.