آتش سوزی در انبار لوازم یدکی/ شعله های آتش مهار شد

سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران از وقوع حریق در انبار لوازم یدکی خبر داد و گفت :شعله های آتش با تلاش نجات گران آتش نشانی مهار شد .

خبرگزاری میزان- سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران از وقوع حریق در انبار لوازم یدکی خبر داد و گفت :شعله های آتش با تلاش نجات گران آتش نشانی مهار شد .

آتش سوزی  در انبار لوازم یدکی/ مهار شعله های آتش ادامه دارد

جلال ملکی در گفت وگو با خبرنگار گروه جامعه خبرگزاری میزان از وقوع حریق در انبار لوازم یدکی خبر داد و اظهار داشت :وقوع آتش سوزی در انبار لوازم یدکی در در خیابان امیرکبیر خیابان سراج الملک دقایقی پیش اعلام شده و هم اکنون همکاران در محل حادثه حضور دارند .

وی با اعلام اینکه هنوز علت وقوع حادثه مشخص نیست گفت::با همکاری عوامل اورژانس پنج دستگاه آمبولانس و یک دستگاه اتوبوس آمبولانس در محل حادثه حضور دارند.

وی در ادامه افزود:این حادثه درساعت ۱۲:۶ دقیقه رخ داده بود که بلافاصله چهار ایستگاه به محل اعزام شدند.

ملکی گفت:محل حادثه یک انبار به وسعت ۳۰۰ متر مربع بود که در این مکان طبقه‌هایی با ورقه‌های آهنی درست کرده بودند و حجم زیادی لوازم یدکی خودروی لوکس در این طبقات نگهداری می‌شد.

وی ادامه داد:زمانیکه آتش نشانان به محل حادثه رسیدند تمام این لوازم دچار حریق شده بود و شعله‌های آتش درحال سرایت به نقاط دیگر بود که بلافاصله با سرعت عمل آتش نشان‌ها اطفاء حریق صورت گرفت.خوشبختانه این حادثه تلفات جانی نداشت و اما خسارت مالی زیادی به همرده داشت.