قاتلین دکتر متخصص پوست دستگیر شدند

رئیس پلیس آگاهی استان اصفهان گفت: در پی قتل پزشک متخصص پوست در اصفهان، با پیگیری‌های صورت گرفته از سوی پلیس سه قاتل این مرد طی 24 ساعت دستگیر شدند.

به گزارش فارس، ستار خسروی ظهر امروز در نشست خبری با اصحاب رسانه با اشاره به قتل پزشک متخصص پوست در اصفهان اظهار کرد: پلیس آگاهی ساعت 23:31، روز 4 مهر ماه موضوع به پلیس اطلاع رسانی شد که مأموران به محل اعزام شدند.

وی در ادامه از دستگیری یک نفر از مجرمان در هنگام رسیدن پلیس به محل حادثه خبر داد و گفت: مأموران پلیس با حضور در محل حادثه با جسد خفه شده مرد با پتو روبرو شدند.

رئیس پلیس آگاهی استان اصفهان با اشاره به کارهای اطلاعاتی و علمی صورت گرفته برای این پرونده بیان کرد: ظرف 24 ساعت دو فرد دیگر که در قتل این پزشک شرکت داشتند در یکی از استان‌های هم‌جوار دستگیر شدند.

وی علت این درگیری را اختلافات مالی خواند و افزود: آقای 37 ساله (قاتل اصلی)، آقای 39 ساله به‌ عنوان ضارب و آقای 52 ساله که به ‌عنوان رابط برای یک مشکل مالی در محل حضور پیدا می‌کنند که درگیری بین آن‌ها پیش می‌آید و نهایتاً به قتل این پزشک منتهی می‌شود.

خسروی در پاسخ به سؤال خبرنگار فارس مبنی بر میزان کالاهای قاچاق عبوری و توزیعی در استان اصفهان بیان کرد: کالاهای بالای یک صد میلیون تومان 73 درصد رشد، در پرونده‌های بالای 500 میلیون تومان 450 درصد رشد، در تعداد خودروهای توقیفی 10 درصد رشد داشته است و عمده کالاهای توقیفی در استان لوازم صوتی و تصویری، لوازم آرایشی بهداشتی، بلوریجات، البسه و سیگار و قطعات یدکی بوده است.

وی با اشاره به تشکیل قرارگاه برخورد با کالای قاچاق گفت: پس از تشکیل این قرارگاه فضا برای قاچاقچیان و دانه‌درشتان بسیار تنگ‌شده و مظاهر علنی کالای قاچاق در حد چشم‌گیری کاهش‌ یافته است.

رئیس پلیس آگاهی استان اصفهان از محدودیت‌های ایجاد شده در محورهای مواصلاتی گفت و اظهار کرد: در حال حاضر با اقدامات صورت گرفته محورهای مواصلاتی چه فرعی و چه اصلی برای قاچاقچیان ناامن شده است و از طرفی با شناسنامه‌دار کردن انبارها کنترل و بررسی پلیس بسیار بیشتر شده است.

گزارش مشکل
اصفهانپزشک