دختر آمریکایی که انشایش درباره خشونت با اسلحه جایزه برده بود، کشته شد

یک دختر ۱۳ ساله و سیاهپوست آمریکایی که انشای او در خصوص خشونت با برنده جایزه شده بود، به ضرب گلوله کشته شد. «سندرا پارکس»، دختر سیزده ساله سیاه‌پوست آمریکایی پس از یک تیراندازی در نزدیکی منزلش در شهر «میلواکی» در ایالت ویسکانسین آمریکا و در حالی که در اتاق خود حضور داشت، در اثر اصابت گلوله جان باخت.

یک دختر ۱۳ ساله و سیاهپوست آمریکایی که انشای او در خصوص خشونت با برنده جایزه شده بود، به ضرب گلوله کشته شد.

به گزارش فارس، خشونت با اسلحه گرم همچنان در آمریکا قربانی می‌گیرد و این بار کسی قربانی این خشونت شده که دو سال قبل در انشایی از خشونت با اسلحه گرم در شهر خود انتقاد کرده بود.

«سندرا پارکس»، دختر سیزده ساله سیاه‌پوست آمریکایی پس از یک تیراندازی در نزدیکی منزلش در شهر «میلواکی» در ایالت ویسکانسین آمریکا و در حالی که در اتاق خود حضور داشت، در اثر اصابت گلوله جان باخت.

او دو سال پیش در انشایی که برنده یک جایزه هم شده بود، از خشونت با سلاح گرم در شهر خود انتقاد کرده و نوشته بود که میلواکی در هرج و مرج به‌سر می‌برد.

به نوشته روزنامه ایندیپندنت انگلیس، مادر سندرا پارکس می‌گوید که ناگهان را دیده که گفته من هدف گلوله قرار گرفتم!

وی در انشایش نوشته بود که کودکان هدف خشونت با اسلحه قرار می‌گیرند.

خشونت با اسلحه گرم همه‌ساله جان هزاران نفر را در آمریکا می‌گیرد. حق حمل سلاح در قانون اساسی آمریکا بر اساس یکی از نظریه‌های نیکولو ماکیاولی به رسمیت شناخته شده و همین امر کار را بر مخالفان این قانون برای تحدید آن سخت کرده است.

دولت فعلی آمریکا و شخص دونالد ترامپ از حامیان سرسخت حمل و استفاده از سلاح گرم است.

لینک کوتاه