خودکشی یک دانش آموز با سقوط از طبقه سوم مدرسه

پسری نوجوان در زمان زنگ تفریح مدرسه که همکلاسی‌هایش در کلاس نبودند از طبقه سوم مدرسه در ارتفاع 10 متری خود را به پایین انداخت و جان سپرد.جسد پسر نوجوان به پزشکی قانونی منتقل شده و پس از اقدامات قانونی در اختیار خانواده اش قرار گرفته است.

دانش آموز مدرسه قبل از سقوط مرگبار در دست نوشته‌ای از خانواده اش خواست تا در مراسم خاکسپاری اش کسی لباس سیاه به تن نکند.

ساعت ۹ صبح چهارشنبه ۲۳ آبان ماه سال جاری مسئولان مدرسه شاهد مبشر تهران در تماس با ماموران پلیس و امدادگران اورژانس از سقوط یک از دانش آموزان از طبقه سوم مدرسه خبر دادند.

خیلی زود تیمی از ماموران کلانتری ۱۰۷ فلسطین همراه تیمی از پزشکان اورژانس در محل حادثه حاضر شدند و پسر کلاس یازدهم را که با مرگ دست و پنجه نرم می‌کردند به بیمارستان منتقل کردند.

به گزارش رکنا، پسر نوجوان پس از ۲۴ ساعت تلاش پزشکان برای نجات جان، روی تخت بیمارستان تسلیم مرگ شد.

ماموران در تحقیقات ابتدایی پی بردند که پسر نوجوان در زمان زنگ تفریح مدرسه که همکلاسی‌هایش در کلاس نبودند از طبقه سوم مدرسه در ارتفاع ۱۰ متری خود را به پایین انداخته و قبل از این اقدام دست نوشته‌ای برای خانواده‌اش نوشته است.

پسر دانش آموز در نامه‌ای که برای خانواده اش نوشته از آن‌ها حلالیت خواسته و عنوان کرده که من باعث پیر شدن و سفید شدن موهایتان شده ام و بخاطر مشکلاتی که در این چند روز برای شما پیش آمده دست به این کار زدم.

وی در ادامه از خوانده اش خواسته تا در مراسم خاکسپاری‌اش کسی لباس سیاه به تن نکند و همگی لباس سفید به تن کنند و کسی برای او گریه نکند تا روحش در آرامش باشد.

دانش آموز کلاس یازدهم عنوان کرده که همه وسایل و لباس هایش را به خیریه بدهند وتن‌ها یک سویشرت که آن را خیلی دوست داشته نگه دارند.

بنا به این گزارش، جسد پسر نوجوان به پزشکی قانونی منتقل شده و پس از اقدامات قانونی در اختیار خانواده اش قرار گرفته است.

لینک کوتاه

نظرات بینندگان

انتشار یافته: ۴

در انتظار بررسی: ۱۲

غیر قابل انتشار: ۳

حمید
| United Arab Emirates |
۱۵:۲۸ - ۱۳۹۷/۰۸/۲۶

1

8

پاسخ

باسلام / این خبر جای تاسف بسیار دارد ..!
اما باید توسط کمیته های انتظامی،روانشناسی و جامعه شناسی پی به دلیل اینجور اتفاقات برد و ریشه یابی دقیقی صورت گیرد،در این پرونده ام نیاز به تحقیق کامل می باشد تا عوامل موثر در این واقعه تلخ معین گردد و در صورت لزوم با افرادی که مسبب این موضوع بوده اند برخورد قانونی شود

فاطمه
| Iran, Islamic Republic of |
۱۶:۵۱ - ۱۳۹۷/۰۸/۲۶

0

3

پاسخ

با سلام وعرض تأسف وتسلیت وصبر برای خانواده به نظر من اگر آمورش در کنار پرورش قوی باشد چه در خانه وچه در مدرسه واینکه اولیای مدرسه وخانواده اگر توجه بیشتر داشته باشند وهرچند مدت یه روانشناس در مدارس با دانش آمرزان بخصوص توسن نوجوانی یه گفتگویی داشته باشند شاید جلو خیلی از این اتفاقهای ناگوار گرفته بشود

علیرضا
| United Arab Emirates |
۱۲:۲۵ - ۱۳۹۷/۰۸/۲۷

0

0

پاسخ

به نظر من او یک انسان با روحی بسیار لطیف و پاک بوده. دنیا برای انسان های خوب و روحیه ای حساس جهنمی بیش نیست.
البته خودکشی راه خطایی هست. مگه میشه برای از دست رفتن جوانی به این سن و سال غصه نخورد و مشکی نپوشید و درد مند نشد. او با خودکشی درد ها را بیشتر کرد.

ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۹:۳۰ - ۱۳۹۷/۰۸/۲۸

0

0

پاسخ

خدایا او را ببخش و به خانوانده او صبر عطا کن