بازدید ترامپ از شهر سوخته پارادایس کالیفرنیا

دونالد ترامپ آن چه در پارادایس رخ داده را غم انگیز توصیف کرد و گفت: هیچ کس فکر نمی کرد که یک چنین چیزی می توانست هرگز رخ بدهد.

انتخاب: رئیس جمهور آمریکا، برای نخستین بار از شهر پارادایس ایالت کالیفرنیا که در یک آتش سوزی مهیب به طور کامل سوخته بازدید کرد.

مقامات می گویند که تا به حال اجساد ۷۱ نفر از ساکنان شهر که در آتش سوزی موسوم به کمپ فایر جان باخته اند پیدا شده است؛ حدود یک هزار نفر همچنان مفقودالاثر گزارش شده اند.

دونالد ترامپ آن چه در پارادایس رخ داده را غم انگیز توصیف کرد و گفت: هیچ کس فکر نمی کرد که یک چنین چیزی می توانست هرگز رخ بدهد.

رئیس جمهور آمریکا همچنین از اظهارات اخیر خود که مدیریت ضعیف جنگل ها توسط مقامات ایالتی باعث بروز این فاجعه شده تا حدی عقب نشینی کرد و گفت: ما الان می خواهیم که به حال مردمی رسیدگی کنیم که این قدر به آنها آسیب وارد شده است.

نیروهای فدرال نیز در کنار امدادگران ایالتی و تیم های پزشکی قانونی به محل حادثه رفته اند و در پی یافتن اجساد بیشتر هستند. این یکی از مرگبار ترین آتش سوزی های طبیعی در ظرف یک قرن اخیر در آمریکا بوده است.

مدیر سازمان حوادث اضطراری آمریکا پیشتر گفته بود که بازسازی کامل پارادایس چند سال طول خواهد کشید. در این آتش سوزی ۷۶۰۰ ساختمان مسکونی و صدها بنای تجاری نابود شد.

بازدید دونالد ترامپ از شهر سوخته پارادایس کالیفرنیابازدید دونالد ترامپ از شهر سوخته پارادایس کالیفرنیابازدید دونالد ترامپ از شهر سوخته پارادایس کالیفرنیابازدید دونالد ترامپ از شهر سوخته پارادایس کالیفرنیابازدید دونالد ترامپ از شهر سوخته پارادایس کالیفرنیابازدید دونالد ترامپ از شهر سوخته پارادایس کالیفرنیابازدید دونالد ترامپ از شهر سوخته پارادایس کالیفرنیابازدید دونالد ترامپ از شهر سوخته پارادایس کالیفرنیابازدید دونالد ترامپ از شهر سوخته پارادایس کالیفرنیابازدید دونالد ترامپ از شهر سوخته پارادایس کالیفرنیابازدید دونالد ترامپ از شهر سوخته پارادایس کالیفرنیابازدید دونالد ترامپ از شهر سوخته پارادایس کالیفرنیا