جزییات دستگیری سارقان منازل شمال شهر

رییس پایگاه یکم پلیس اگاهی تهران بزرگ از دستگیری باند هشت نفره سارقان منزل که در نقاط مختلف تهران از جمله غرب و شمال تهران سرقت میکردند، خبر داد.

خبرگزاری میزان- رییس پایگاه یکم پلیس اگاهی تهران بزرگ از دستگیری باند هشت نفره سارقان منزل که در نقاط مختلف تهران از جمله غرب و شمال تهران سرقت میکردند، خبر داد.

دستگیری سارقان منزل

به گزارش خبرنگار گروه جامعه خبرگزاری میزان سرهنگ کارآگاه"قاسم دست خال" در تشریح این خبر با اشاره به اینکه اعضای این باند هشت نفره همگی دارای سوابق متعدد دستگیری و محکومیت در دستگاه قضایی هستند، عنوان داشت: اعضا این باند در سرقت های خود بیشتر سراغ خودرو های پرشیا ، مگان و اپتیما و سرقت منازلی که امنیت کافی ندارند را انتخاب می کردند .

وی با اشاره به اعتراف صریح متهمان به دهها فقره سرقت منزل در مناطق مختلف شهر تهران بویژه در مناطق شمالی شهر تهران افزود: با انجام تحقیقات پلیسی، متهمان به دهها فقره سرقت منزل اعتراف کردند که تاکنون بیش از ۲۰ محل سرقت شناسایی، متهمین در بازسازی صحنه سرقت به محل وقوع سرقت ها منتقل و به تشریح چگونگی انجام سرقت های و همچنین میزان اموال سرقت شده از مالباختگان اعتراف کردند .

رئیس پایگاه یکم پلیس آگاهی تهران بزرگ با اشاره به اینکه اعضای این باند در شهرستان های همدان و کرج نیز سابقه سرقت دارند ، اعلام داشت: اعضای این باند در سرقت از منازل مردم اقدام به سرقت لوازم و اشیا قیمتی، پول نقد، طلاجات و ... می کردند که در بازرسی از مخفیگاه های متهمین مقادیر بسیاری از اموال سرقتی کشف و توقیف شده و تحقیقات جهت شناسایی سایر محل های سرقت و مالباختگان در دستور کار کارآگاهان این پایگاه قرار گرفته است .