دستگیری سارقان مسلح فراری در اهواز

فرمانده انتظامی خوزستان گفت: شب گذشته در پی وقوع درگیری مسلحانه با سارقان مسلح یک سرباز به درجه رفیع شهادت نائل آمد که در کمتر از پنج ساعت سارقین مسلح دستگیر شدند.

خبرگزاری ایسنا: فرمانده انتظامی خوزستان گفت: شب گذشته در پی وقوع درگیری مسلحانه با سارقان مسلح یک سرباز به درجه رفیع شهادت نائل آمد که در کمتر از پنج ساعت سارقین مسلح دستگیر شدند.

سردار حیدر عباس‌زاده با اعلام این خبر اظهار کرد: ساعت 21:30 شب گذشته (11 آبان ماه) ماموران کلانتری 27 حین گشت‌زنی به یک دستگاه خودروی پژو 405 و یک دستگاه پراید پلاک مخدوش مشکوک می‌شوند و دستور ایست را صادر کردند.

وی افزود: حین توقیف چهار سرنشین خودرو بلافاصله به سمت ماموران نیروی انتظامی تیراندازی کردند که با آتش متقابل پلیس روبرو شدند.

فرمانده انتظامی خوزستان تصریح کرد: در عملیات درگیری با سارقان مسلح سرباز وظیفه "مهرزاد خیری" به درجه رفیع شهادت نائل آمد و ستوان دوم "ابراهیم عبیات" نیز به صورت سطحی مجروح شد.

عباس‌زاده ادامه داد: در این درگیری سه نفر از سارقان مسلح مجروح شدند که یکی از آنان در صحنه درگیری دستگیر شده و دو دستگاه خودروی سرقتی توقیف و ابزار سرقت از آن‌ها کشف شد.

وی گفت: با اقدامات اطلاعاتی در کمتر از پنج ساعت سه سارق مسلح دیگر که یکی از آن‌ها ازناحیه سر و دیگری ازناحیه بازو به ضرب گلوله مامورین زخمی و از محل درگیری متواری شده بودند، در یکی از شهرستان‌های استان شناسایی و طی عملیات ضربتی در مخفیگاهشان دستگیر شدند. این افراد در تحقیقات انجام شده به بزه ارتکابی اعتراف کردند و تحقیقات تکمیلی با هماهنگی مرجع قضایی ادامه دارد.