۴ زلزله استان کرمانشاه را لرزاند

وقوع زلزله‌ای دیگر با قدرت 3.6 ریشتر در سرمست از توابع گیلانغرب که ساعتی پیش به وقوع پیوست، قویترین زمین لرزه‌ای است که امروز استان کرمانشاه به لرزه در آورد.

امروز ۴ زمین‌لرزه استان کرمانشاه را لرزانده است که قوی‌ترین آنها با قدرت ۳.۶ ریشتر در «سرمست» از توابع گیلانغرب رخ داد.
۴ زلزله استان کرمانشاه را لرزاند/ قوی‌ترین زمین‌لرزه در «سرمست»

به گزارش خبرگزاری فارس از کرمانشاه، از صبح امروز تاکنون چهار زمین لرزه کرمانشاه را لرزانده است که اولین زلزله ساعت 6 صبح در «تازه آباد»رخ داده و آخرین آن لحظاتی پیش در «سرمست» از توابع گیلانغرب به وقوع پیوسته است.

ساعت 6 صبح امروز زمین‌لرزه‌ای با قدرت 2.8 ریشتر در تازه‌آباد در عمق 8 کیلومتری به وقوع پیوست و ساعت 15 زمین لرزه‌ای دیگر با همین مختصات مجدداً این شهرستان را به لرزه در آورد.

پس از این دو زمین لرزه نسبتاً خفیف در تازه آباد، زلزله‌ای با قدرت 3.2 ریشتر شهرستان سرپل ذهاب را ساعت 19 به لرزه در آورد. این زمین لرزه در عمق 8 کیلومتری زمین به وقوع پیوست.

وقوع زلزله‌ای دیگر با قدرت 3.6 ریشتر در «سرمست» از توابع گیلانغرب که ساعتی پیش به وقوع پیوست، قویترین زمین لرزه‌ای است که امروز استان کرمانشاه به لرزه در آورد.

این زمین‌لرزه در عمق 10 کیلومتری زمین رخ داده و نزدیکترین مکان‌ها به کانون زمین لرزه «سرمست» با فاصله 8 کیلومتری و شهرستان اسلام آباد غرب در فاصله 16 کیلومتری هستند.

تا این لحظه گزارشی در خصوص آسیب احتمالی این زمین‌لرزه مخابره نشده است.

اخبار تکمیلی متعاقباً اعلام می‌شود.