وسایل باقی‌مانده از قربانیان سقوط هواپیما در اندونزی

مقامات محلی اندونزی در گزارشی اعلام کردند که تاکنون آمار قربانیان احتمالی سقوط هواپیمای مسافربری شرکت لیون ایر در آب‌های سواحل شرقی مشخص نیست و بررسی‌ها در این زمینه آغاز شده است.

فرارو: هواپیمای مسافربری در بامداد دوشنبه پس از بلند شدن از فرودگاه جاکارتا لحظاتی بعد در آب‌های این کشور سقوط کرده است. طبق گزارشات رسمی ظرفیت این مدل هواپیما ۲۱۰ مسافر است. از قرار معلوم این هواپیمای مسافربری از جاکارتا به مرکز ایالت پانکال پینانگ در جزیره بانگا بلیتونگ در شرق این کشور عزیمت کند که با از دست رفتن کنترل هواپیما به دلیل سرعت زیاد در دریا سقوط می‌کند. ارتباط این بوئینگ لحظاتی پس از پرواز با برج مراقبت قطع شد. طبق گفته مقامات اندونزی این کشور یکی از دلایل اصلی سقوط از دست رفتن کنترل هواپیما به وسیله خلبان بوده است.

وسایل باقی‌مانده از قربانیان سقوط هواپیما در اندونزیوسایل باقی‌مانده از قربانیان سقوط هواپیما در اندونزیوسایل باقی‌مانده از قربانیان سقوط هواپیما در اندونزیوسایل باقی‌مانده از قربانیان سقوط هواپیما در اندونزیوسایل باقی‌مانده از قربانیان سقوط هواپیما در اندونزیوسایل باقی‌مانده از قربانیان سقوط هواپیما در اندونزی