اسیدپاش باغ فیض پس از 24 روز سکوت لب به اعترافی هولناک گشود ! + عکس

پسر جوانی که تحت تاثیر فیلم مغزهای کوچک زنگ زده روی پدر دوست اش اسید ریخته و با ضربه های چاقو او را تا یک قدمی مرگ برده بود، پس از ۲۴ روز سکوت لب به اعتراف گشود.

متهم در تحقیقات مدعی شد، بعد از دیدن فیلم، جرئت اسید پاشی پیدا کرده است. رسیدگی به این پرونده از شامگاه پنجم مهر امسال و به دنبال گزارش اسیدپاشی در منطقه باغ فیض در دستور کار پلیس قرار گرفت. ماموران پس از حضور در محل اسیدپاشی دریافتند، پسری 19 ساله روی مردی 50 ساله اسید پاشیده و بعد او را با چاقو مجروح کرده است.

متهم قبل از این که موفق به فرار شود، توسط عابران دستگیر شده بود. شاکی بعد از بهبود حالش به ماموران گفت: برای آوردن پسرم از پارک، از خانه خارج شده بودم که یکی از دوستان پسرم که از قبل او را می شناختم به من نزدیک شد . ناگهان وی روی صورت و بدنم اسید پاشید، بعد با چاقو ضربه ای به پهلویم زد و همزمان با پنجه بوکس چند ضربه به صورتم وارد کرد. متهم به نام مازیار در بازجویی ها ادعاهای مختلفی را مطرح کرد و مدعی شد او اسیدپاشی نکرده و مرد غریبه ای روی او و پدر دوست اش اسید ریخته است.

اسیدپاش باغ فیض پس از 24 روز سکوت لب به اعترافی هولناک گشود ! + عکس

بازجویی ها از متهم ادامه داشت تا این که وی دیروز لب به اعتراف گشود و گفت: طی مدتی که با رامبد دوست شده بودم، بیشتر اوقات خودم را با وی سپری می کردم و همین موضوع باعث شد وابستگی زیادی به او پیدا کنم . زمانی که متوجه شدم پدر رامبد مانع ادامه دوستی من با او شده است، تصمیم به انتقام گرفتم، اما جرئت این کار را نداشتم تا این که شب حادثه به سینما رفتم و فیلم مغزهای کوچک زنگ زده را دیدم . صحنه های خشنی در فیلم وجود داشت . با دیدن صحنه های قدرت نمایی با سلاح سرد توسط شخصیت اول فیلم، جرئت پیدا کردم تا از پدر رامبد انتقام بگیرم . پس از اکران فیلم بلافاصله مقداری اسید، چاقو و پنجه بوکس خریدم و به مقابل خانه رامبد رفتم. وی تصریح  می کند : چاقو و اسید  را راحت خریدم اما شاید اگر فیلم را نمی دیدم هیچ وقت این کار را نمی کردم.

سرهنگ کارآگاه علی ولیپور گودرزی، معاون مبارزه با جرایم جنایی پلیس آگاهی تهران بزرگ، با اعلام این خبر گفت: متهم پرونده برای تحقیقات و تکمیل پرونده، با قرار قانونی در اختیار اداره شانزدهم پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار دارد.

نوداد