برخورد اتوبوس زائرین اربعین با تریلی در خرم‌آباد / ۲۱ نفر مصدوم شدند؛ حال اغلب آنها خوب است / اتوبوس از استان اصفهان عازم شلمچه بود +اسامی مصدومان

اتوبوس زائران اربعین از اصفهان به سمت خوزستان در حرکت بود که در ۲۵ کیلومتری جاده آزادراه خرم‌آباد-پل زال دچار سانحه تصادف شد. تصادف ۲۱ مصدوم بر جای گذاشت. رئیس مرکز فوریت‌های پزشکی لرستان بیان داشت: حال اغلب مصدومین خوب بوده و هیچ‌گونه فوتی گزارش نشده است، ضمن اینکه مصدومین جهت اقدامات درمانی بیشتر به بیمارستان منتقل شدند.

معاون عملیات سازمان امداد و نجات از برخورد اتوبوس زائرین حسینی در خرم‌آباد با تریلی خبر داد و گفت: ۲۰ مسافر در اثر این حادثه مصدوم شدند.

شاهین فتحی معاون عملیات سازمان امداد و نجات در گفتگو با فارس، در ارتباط با جزئیات تصادف اتوبوس زائرین حسینی با تریلی اظهار داشت: این حادثه ساعت ۵ و ۱۰ دقیقه صبح امروز در ۲۰ کیلومتری آزادراه خرم‌آباد به پل زال به وقوع پیوسته است.

وی افزود: در اثر این تصادف ۴۲ مسافر دچار حادثه شدند که ۲۰ مصدوم توسط نیرو‌های هلال احمر و اورژانس به نزدیک‌ترین بیمارستان انتقال یافتند.

معاون عملیات سازمان امداد و نجات خاطرنشان کرد: مسافرین اتوبوس، زائران استان اصفهان بودند که به مقصد شلمچه سفر می‌کردند.

تمیلی / جزییات تصادف

رئیس مرکز فوریت‌های پزشکی لرستان با اشاره به سانحه تصادف اتوبوس زائرین اربعین حسینی در ۲۵ کیلومتری آزادراه خرم‌آباد-پل زال اظهار کرد: این تصادف ساعت ۴:۲۰ دقیقه بامداد امروز بین اتوبوس زائران اربعین حسینی و یک دستگاه تریلر به وقوع پیوست.

علی حسین رفاهی خاطرنشان کرد: اتوبوس زائران اربعین از اصفهان به سمت خوزستان در حرکت بود که در ۲۵ کیلومتری جاده آزادراه خرم‌آباد-پل زال دچار سانحه تصادف شد.

وی با بیان اینکه تصادف اتوبوس زائرین اربعین حسینی ۲۱ مصدوم را بر جای گذاشت، افزود: مصدومین حادثه توسط سه دستگاه آمبولانس اورژانس و یک دستگاه آمبولانس هلال‌احمر به بیمارستان‌های عشایر و تامین اجتماعی خرم‌آباد منتقل شدند.

رئیس مرکز فوریت‌های پزشکی لرستان بیان داشت: حال اغلب مصدومین خوب بوده و هیچ‌گونه فوتی گزارش نشده است، ضمن اینکه مصدومین جهت اقدامات درمانی بیشتر به بیمارستان منتقل شدند.

وی اسامی مصدومان حادثه را به شرح ذیل اعلام نمود:

۱- طاهره هدایت

۲- فاطمه کشاورزیان

۳- هاجر انجمنی

۴- محمدرضا ضیایی

۵- مرضیه عموچی

۶-برات‌علی یاریار

۷- رسول شاهین سده

۸- ریحانه صالحی

۹- مریم تقی‌زاده

۱۰- مریم صادقی

۱۱- ماه پری به‌نیا

۱۲- علی کشاورزیان

۱۳- حسین نظریان

۱۴- فاطمه باقریان

۱۵- رسول احمدی

۱۶- علی اسد طاهری

۱۷- علی شکرانی

۱۸- بتول شکرانی

۱۹- محمدحسین شکرانی

۲۰- ریحانه شکرانی

۲۱- حجت شیرانی

لینک کوتاه