نقشه ترسناک دو دختر برای کشتن و خوردن همکلاسی‌هایشان!

دو دختر نوجوان آمریکایی که قصد داشتند پس از کشتن همکلاسی‌های خود با چاقو، گوشت آن‌ها را بخورند، پیش از ارتکاب به این اقدام وحشیانه از سوی پلیس بازداشت شدند.

دو دختر نوجوان آمریکایی که قصد داشتند پس از کشتن همکلاسی‌های خود با چاقو، گوشت آن‌ها را بخورند، پیش از ارتکاب به این اقدام وحشیانه از سوی پلیس بازداشت شدند.

بر اساس گزارش اداره پلیس بارتو در ایالت فلوریدا، دو دختر ۱۱ و۱۲ ساله که به چاقو مسلح بودند بدون درگیری در مدرسه راهنمایی بارتو بازداشت شدند. این دو دختر در میان دیگر اتهامات به اتهام همکاری به قتل و حمل چاقو در مدرسه متهم شدند.
اکنون مقامات قضائی باید درباره چگونگی اتهامات رسمی آنان برای قرار دادن اتهامات آنان در رده بزهکاری جوانان یا بزرگسالان تصمیم گیری کنند.
برایان دورمن، معاون رئیس پلیس بارتو گفت: این دو دختر نوجوان پس از بازداشت به ندامتگاه نوجوانان منتقل شدند.
بر اساس اظهارات و اسناد و مدارک اداره پلیس، قرار بود یکی از دختر‌ها به دستشویی برود و برای اجرای قصد شوم خود و کشتن همکلاسی‌ها آنجا کمین کند. آن‌ها تصمیم داشتند گلو و اجزای بدن قربانیان را بریده و گوشت و خون آنان را بخورند.
این دو بزهکار همچنین تصمیم داشتند در پایان کشتار خودشان را با چاقو به قتل برسانند تا خودکشی تلقی شود.
بر اساس برنامه ریزی، آن‌ها قصد داشتند دست کم یکی از دانش آموزان را بکشند، اگرچه امیدوار بودند همه ۱۵ تا ۲۵ دانش آموز را هر کجا که دیدند به قتل برسانند.
این دو نفر معتقدند کشتار بیشتر سبب گناه بیشتر آنان می‌شود و مطمئن می‌شوند پس از اینکه خود خودکشی می‌کنند، یکسره به جهنم می‌روند و در کنار شیطان خواهند بود.
بر اساس اظهارات کارآگاهان پلیس، این دو دختر نوجوان در اثر تماشای فیلم‌های ترسناک در خانه‌های یکدیگر چنین توطئه‌ای را برنامه ریزی کرده بودند. این درحالی است که مسئولان مدرسه راهنمایی آنان پس از اینکه دریافتند آن‌ها از سر کلاس غایب هستند سراغ آنان رفته و نقشه شان نیز نقش بر آب شد.
مسئولان این مدرسه آنان را در دستشویی پیدا کردند و پس از گفتگو با آنان در دفتر مدرسه متوجه شدند آنان ۴ عدد چاقو، یک چاقوی پیتزا بری و یک چاقو تیزکن به همراه دارند.

لینک کوتاه

منبع: باشگاه خبرنگاران