دستگیری عاملان جنایت منطقه نامجو

معاون مبارزه با جرایم جنایی پلیس آگاهی تهران بزرگ، از دستگیری ۲ متهم پرونده جنایت در منطقه نامجو خبر داد که ۲ خانم ۴۰ و ۲۵ ساله را در داخل یک واحد مسکونی به قتل رسانده بودند.

خبرگزاری مهر: معاون مبارزه با جرایم جنایی پلیس آگاهی تهران بزرگ، از دستگیری ۲ متهم پرونده جنایت در منطقه نامجو خبر داد که ۲ خانم ۴۰ و ۲۵ ساله را در داخل یک واحد مسکونی به قتل رسانده بودند.

سرهنگ گودرزی گفت: ساعت ۱۲ مورخه ۳۰ مهرماه سال جاری وقوع دو فقره جنایت در یک منزل مسکونی به کلانتری ۱۰۶ نامجو اعلام شد.

وی افزود: با تشکیل پرونده مقدماتی با موضوع قتل عمد و با انجام اقدامات ویژه پلیسی، ۲ متهم پرونده بنام های حمید و محمود (هر دو نفر ۳۰ ساله) در کمتر از ۱۲ ساعت شناسایی شده و اقدامات جهت دستگیری آنها در دستور کار کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی قرار گرفت.

معاون مبارزه با جرایم جنایی پلیس آگاهی تهران بزرگ گفت: با توجه به متواری شدن متهمین از شهر تهران، اقدامات جهت دستگیری آنها کماکان ادامه داشت تا نهایتا کارآگاهان پلیس آگاهی تهران اطلاع پیدا کردند که این دو نفر در شهرستان ارومیه به اتهام سرقت گوشی تلفن همراه شهروندان دستگیر شدند.

وی اظهار کرد: بلافاصله موضوع با پلیس آگاهی شهرستان ارومیه هماهنگ شد و برابر روال قانونی متهمین جهت انجام تحقیقات در اختیار کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی قرار گرفتند تا پس از انتقال به پلیس آگاهی تهران بزرگ تحقیقات از آنها آغاز شود.