حمله شبانه موتورسوار به زنان تهرانی

رد موتورسوار از خیابان سلیمانیه این کار را آغاز کرد و باتوجه به شکایت شکات و بررسی دوربین‌های مداربسته مشخص شد که تا محدوده افسریه به این آزار و اذیتش ادامه داده است. سن زنان و دخترانی که توسط این فرد مورد حمله قرار گرفتند بین ۱۷ تا ۴۱ سال بوده و ظاهر و پوشش این افراد متفاوت بوده است.

ردیابی‌های پلیس برای شناسایی و دستگیری مرد موتور سواری که در کمتر از ۲ ساعت در شرق تهران با درفش ۱۵ زن را مجروح کرده ادامه دارد.

به گزارش ایران، این حادثه شامگاه دوشنبه ۳۰ مهر رخ داد. مرد موتور سواری که کلاه‌ایمنی بر سر داشت سوار موتورش در خیابان پرسه می‌زد و با دیدن زنان و دختران به سمت آن‌ها رفته و در اقدامی وحشیانه با درفشی که در دست داشت به آن‌ها حمله می‌کرد.

مرد موتورسوار از خیابان سلیمانیه این کار را آغاز کرد و باتوجه به شکایت شکات و بررسی دوربین‌های مداربسته مشخص شد که تا محدوده افسریه به این آزار و اذیتش ادامه داده است. سن زنان و دخترانی که توسط این فرد مورد حمله قرار گرفتند بین ۱۷ تا ۴۱ سال بوده و ظاهر و پوشش این افراد متفاوت بوده است.

در حال حاضر وضع جسمانی همه مجروحان خوب است. طبق تحقیقات میدانی با آن‌که مرد موتورسوار چهره‌اش را با کلاه‌ایمنی پوشانده بود، اما به نظر می‌رسد که میانسال باشد.

این حمله شبانه با درفش حدود دو ساعت طول کشیده است. تحقیقات برای شناسایی و دستگیری متهم ادامه دارد.