یک کشته و ۱۵ زخمی در طوفان مهران

طوفان در شهر مهران باعث کشته شدن یک نفر و زخمی شدن ۱۵ نفر شده است.

رئیس فوریت‌های پزشکی استان ایلام از کشته شدن یک نفر و زخمی شدن ۱۵ نفر بر اثر طوفان خبر داد.

صیدنور علیمرادی در گفتگو با مهر اظهار داشت: طوفان در شهر مهران باعث کشته شدن یک نفر و زخمی شدن ۱۵ نفر شده است. وی گفت: این ۱۵ نفر برای مداوا به شهر ایلام اعزام شده اند. مسافران از تردد غیرضروری در محور‌های مواصلاتی ایلام خودداری کنند

رئیس پلیس راه ایلام گفت: تردد غیر ضروری در محور‌های مواصلاتی استان ایلام خودداری شود.

سرهنگ رضا همتی زاده از زائرانی که در مسیر حرکت به سوی ایلام و مهران جهت شرکت در همایش بزرگ پیاده روی اربعین حسینی (ع) هستند خواست با توجه به طوفانی بودن و بارش باران و ریزش کوه، از تردد غیر ضروری به محور‌های مواصلاتی استان خودداری و در مساجد شهرستان‌های طول مسیر اسکان و استراحت کنند و پس از فروکش کردن طوفان به مرز مراجعه کنند.

وی گفت: قسمتی از تونل راه کربلا دچار ریزش شده و تردد یک طرف آن جریان دارد که می‌طلبد رانندگان در صورت اضطرار با احتیاط در این تونل تردد داشته باشند.

مشکلی در پایانه مرزی مهران وجود ندارد/ آماده باش راهداری استان
مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان ایلام گفت: مشکلی در پایانه مرزی مهران وجود ندارد.

نورالله دلخواه اظهار داشت: مشکلی در تردد در پایانه مرزی مهران وجود ندارد و تاکنون ۷۰ هزار نفر از مرز خارج شده اند. وی گفت: برق پایانه وصل شده است. دلخواه اظهار داشت: اکیپ‌های راهداری در مسیر‌های استان مستقر هستند.

با وجود باد وباران شدید کلیه نیرو‌های راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان ایلام با تمام تجهیزات و ماشین آلات راهداری در محور‌ها و گردنه‌ها مستقر شده وآماده ارائه خدمات و کمک به زائرین اربعین حسینی هستند.