برخورد قطار با تماشاگران یک جشن در هند / ۵۸ نفر کشته شدند / سر و صدای مراسم، مانع از شنیده شدن صدای قطار شد

رسانه‌های داخلی هند از برخورد قطار با انبوه جمعیت در شمال این کشور و کشته شدن دست‌کم ۵۸ تن در این حادثه خبر دادند. گفته شده این جمعیت برای تماشای مراسم جشنی در نزدیکی محل تقاطع دو خط راه‌آهن روی ریل ایستاده بودند که قطار با آنان برخورد می‌کند. گزارش‌ها حاکی از آن است که سر و صدای زیاد در محل برگزاری جشن مانع از آن شد تا صدای نزدیک شدن قطار به گوش جمعیت برسد.

رسانه‌های داخلی هند از برخورد قطار با انبوه جمعیت در شمال این کشور و کشته شدن دست‌کم ۵۸ تن در این حادثه خبر دادند.

به گزارش ایسنا، بنابر اعلام مقامات محلی در این حادثه که در شهر «آمریتسار» اتفاق افتاد، قطار سریع‌السیری با جمعیت تماشاگران مراسم یک جشن برخورد کرد که به دنبال آن دست‌کم ۵۸ تن کشته و عده زیادی مجروح شدند.

گفته شده این جمعیت برای تماشای مراسم جشنی در نزدیکی محل تقاطع دو خط راه‌آهن روی ریل ایستاده بودند که قطار با آنان برخورد می‌کند. گزارش‌ها حاکی از آن است که سر و صدای زیاد در محل برگزاری جشن مانع از آن شد تا صدای نزدیک شدن قطار به گوش جمعیت برسد.

پلیس هند اعلام کرده‌ است تاکنون اجساد ۵۸ تن در محل حادثه شناسایی شده و احتمال افزایش تلفات وجود دارد. برخی رسانه‌های شمار زخمی‌ها را حدود ۲۰۰ نفر اعلام کرده‌اند.

به گزارش اسکای نیوز، این حادثه ساعت ۱۹ روز گذشته (جمعه) به وقت محلی اتفاق افتاد و به دنبال آن حرکت تعدادی از قطارها به حالت تعلیق درآمد.

لینک کوتاه