یک خودکشی دیگر در بوکان

این جوان ۲۵ ساله علی رغم تلاش ماموران آتش نشانی و اورژانس پس از لحظاتی در محل فوت کرد.

یک جوان ۲۵ ساله بوکانی از روی پل امیرآباد این شهر دست به خودکشی زد. در سال گذشته هم تعداد زیادی خودکشی در این شهرستان اتفاق افتاده بود.

به گزارش زاگرس، مدیر روابط عمومی آتش نشانی و خدمات ایمنی بوکان گفت: صبح امروز (۱۸ مهر) مرد جوانی از روی پل امیرآباد بوکان به پایین سقوط کرد و متاسفانه پس از لحظاتی جان سپرد.

طاهر فیضه افزود: این جوان ۲۵ ساله علی رغم تلاش ماموران آتش نشانی و اورژانس پس از لحظاتی در محل فوت کرد.

وی در خصوص دلیل این اقدام جوان بوکانی اظهار داشت: علت این حادثه در دست بررسی قرار گرفته است، اما با توجه به گفته‌های شاهدان عینی و حضور بنده در محل، این جوان به قصد خودکشی خود را از روی پل به پایین پرت کرد.

مدیر روابط عمومی آتش نشانی بوکان گفت: سال ۹۱ نیز مرد جوان ۲۲ ساله ایی از روی پل رسالت بوکان خود را به پایین پرت کرد و جان سپرد.

وی با اشاره به سایر اقدامات به قصد خودکشی در بوکان گفت: سال گذشته همکاران آتش نشانی بوکان موفق شدند ۳ نفر را که قصد خودکشی داشتند نجات داده و به زندگی دوباره بازگرداند.

فیضه افزود: در همین خصوص یک زن جوان که قصد داشت خود را از روی پل به پایین پرت کند با اقدام به موقع نیرو‌های آتش نشانی از این اقدام منصرف شد و دو نفر دیگر نیز که در منزل اقدام به خودکشی کرده بودند با همکاری نیروی‌های امداد آتش نشانی از مرگ نجات یافتند.

وی ادامه داد: سال گذشته نیرو‌های آتش نشانی با اقدام فداکارانه خود ۶ نفر را از میان شعله‌های اتش از مرگ حتمی نجات دادند.