شناسایی و برخورد با کامیون دارانی که بارنامه جعلی داشتند

شناسایی و برخورد با کامیون دارانی که بارنامه جعلی داشتند

خرم‌آباد- معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری لرستان از شناسایی و برخورد با کامیون دارانی که بارنامه جعلی داشتند، خبر داد و گفت: در حال حاضر حمل‌ونقل در استان روندی عادی دارد.

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از روابط عمومی استانداری لرستان، گودرز امیری در پنجمین جلسه ویژه ستاد تنظیم بازار استان اظهار کرد: هدف از تشکیل این جلسات ایجاد تعادل در بازار و تامین کالا، نظارت بر قیمت‌ها، جلوگیری از گران‌فروشی و همچنین آسیب شناسی مشکلات بازار است.

وی با اشاره به گزارش ارائه شده توسط سازمان صمت و جهاد کشاورزی افزود: در حوزه بازار به‌ویژه تامین کالاهای اساسی مشکلی وجود ندارد و مردم به راحتی می‌توانند اقلام مورد نیاز و مصرفی خود را تامین کنند.

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع انسانی استانداری لرستان بیان کرد: طی چند روز گذشته با همکاری دستگاه‌های اجرایی و قضایی کسانی که اقدام به گران‌فروشی و احتکار کرده بودند شناسایی و با آنان برخورد جدی شد.

امیری گفت: نظارت بر بازار و جلوگیری از فساد اقتصادی در دستور کار است و ماموران و بازرسان نظارتی با هرگونه احتکار، گرانفروشی و کم فروشی به طور جدی مبارزه خواهند کرد.

وی با ابراز اطمینان به جامعه نسبت به اینکه منابع لازم برای تأمین مایحتاج مردم پیش بینی و تهیه شده است، از دستگاه‌های دولتی خواست تا با تأمین ذخایر کالاهای اساسی مورد نیاز و نظارت بر قیمت‌ها، ‌ فضایی با ثبات و آرام در بازار ایجاد کنند.

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع انسانی استانداری لرستان با اشاره به مصوبه ستاد تنظیم بازار در جلسه قبل مبنی بر شناسایی رانندگان و کامیون‌داران متخلف گفت: کامیون‌دارانی که بارنامه جعلی گرفته‌اند توسط اداره حمل‌و نقل و راهداری استان شناسایی و با آنان برخورد جدی شد.

امیری با بیان اینکه در حال حاضر مشکل حمل و نقل جاده‌ای به روند عادی خود برگشته است، اظهار کرد: با پیگیری‌های انجام شده مشکل حمل و نقل نهاده‌های کشاورزی، محصولات پتروشیمی، سیمان دورود و... توسط سازمان‌ها و نهادهای دولتی و بخش خصوصی حل شده است.