دختر ۴ ساله قربانی کودک‌آزاری

علت مرگ کودک چهارساله در این شهرستان کودک‌آزاری بود و پدرومادر وی به‌عنوان متهمان اصلی دستگیر شده‌اند. والدین ترنم اکنون در بازداشت به‌سر می‌برند و صبح امروز برای ادامه تحقیقات به دادسرا منتقل خواهند شد تا بار دیگر تحت بازجویی قرار بگیرند.

باز هم پرونده‌ای درباره کودک‌آزاری در دستگاه قضائی تشکیل شد؛ این‌بار دختری چهارساله مورد ضرب‌وجرح قرار گرفت و جانش را از دست داد. این حادثه روز چهارشنبه هفته گذشته در قائمشهر به وقوع پیوست و پدرومادر کودک به‌عنوان متهمان اصلی دستگیر شده‌اند.


به گزارش شرق، مأموران پلیس قائمشهر روز چهارشنبه وقتی از طریق مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ از ضرب‌وجرح و قتل یک کودک چهارساله باخبر شدند، به خانه او رفتند و جنازه این کودک را درحالی‌که آثار کبودی و زخم روی پیکرش مشهود بود، مشاهده کردند. جسد این کودک که ترنم نام داشت برای تعیین علت مرگ به پزشکی قانونی منتقل شد و متخصصان بررسی‌های تخصصی را آغاز کردند.

عباسی، مدیرکل پزشکی قانونی مازندران، دراین‌باره گفت: یک گروه از کارشناسان پزشکی قانونی شهرستان برای پیگیری و علت مرگ به منطقه اعزام شدند. مدیرکل پزشکی قانونی مازندران گفت: شواهد اولیه از جسد این کودک حکایت از کودک‌آزاری دارد و به دستور مقام قضائی جنازه برای تعیین علت اصلی مرگ و انجام آزمایشات لازم تخصصی به سردخانه پزشکی قانونی قائمشهر انتقال پیدا کرد.

عباسی افزود: پرونده برای رسیدگی به دادگستری استان مازندران ارسال شد. درحالی‌که همه شواهد نشان می‌داد این کودک شکنجه شده است، بازپرس جنایی قائمشهر به کارآگاهان جنایی دستور داد وارد عمل شوند و تحقیقات را در این زمینه آغاز کنند. کارآگاهان نیز با انجام تحقیقات مقدماتی به این نتیجه رسیدند که غیر از والدین این کودک فردی دیگر در مظان اتهام قرار ندارد.


فرمانده نیروی انتظامی شهرستان قائمشهر تأیید کرد که علت مرگ کودک چهارساله در این شهرستان کودک‌آزاری بود و پدرومادر وی به‌عنوان متهمان اصلی دستگیر شده‌اند.

سرهنگ محمد، ولی مرادی گفت: بازجویی از متهمان در حال انجام است و جزئیات بیشتر پس از پیشرفت قضائی پرونده در اختیار رسانه‌ها قرار خواهد گرفت. بنا بر این گزارش، والدین ترنم اکنون در بازداشت به‌سر می‌برند و صبح امروز برای ادامه تحقیقات به دادسرا منتقل خواهند شد تا بار دیگر تحت بازجویی قرار بگیرند.