سقوط از پل طبیعت برای سلفی گرفتن

ساعت ۱۵:۳۰ دقیقه مردجوانی حدودا ۲۸ ساله با عبور از قسمت ایمنی و فنس کشی شده محدوده پل طبیعت با ممانعت عوامل انتظامی پل ادعا کرده بود که قصد گرفتن عکس سلفی دارد؛ که ناگهان از بالای پل به پایین سقوط کرد و خوشبختانه روی سقف یک دستگاه اتوبوس در حال حرکت در اتوبان مدرس افتاد.

دقایقی پیش مرد جوانی که قصد داشت با عبور از محدوده ایمنی و فنس کشی شده پل طبیعت عکس سلفی بگیرد از ارتفاع سقوط کرد و بر روی اتوبوس در حال حرکت افتاد و راهی بیمارستان شد.

به گزارش میزان، مدیر روابط عمومی اراضی عباس آباد با اعلام اینکه حال فرد مصدوم رضایت بخش اعلام شده و هم اکنون وی در بیمارستان بستری است اظهار داشت: ساعت ۱۵:۳۰ دقیقه مردجوانی حدودا ۲۸ ساله با عبور از قسمت ایمنی و فنس کشی شده محدوده پل طبیعت با ممانعت عوامل انتظامی پل ادعا کرده بود که قصد گرفتن عکس سلفی دارد؛ که ناگهان از بالای پل به پایین سقوط کرد و خوشبختانه روی سقف یک دستگاه اتوبوس در حال حرکت در اتوبان مدرس افتاد.

بنا بر این گزارش بلافاصله فرد مجروح که حال عمومی وی تا لحظه انتقال به بیمارستان رضایت بخش بود به نزدیک‌ترین واحد درمانی منتقل شد.

روابط عمومی اراضی عباس آباد اعلام کرد فرد مصدوم چندین بار در طول زمان حضور خود بر روی پل پارک طبیعت اقدام به عبور از فنس‌های محافظ کرده بود و بار‌ها از سوی عوامل انتظامی حاضر بر روی پل اخطار دریافت کرده بود.